Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W milczeniu i zwartej grupie zbliżacie się ku celu, który widzicie już niebawem. Jest to obóz zrobiony z kilku namiotów, ogniska oraz masy orków, które pilnują wejścia do obozu i jaskini, która w nim się znajduje, lub po prostu bawi się, siedzi przy ognisku opiekając mięso, pije, lub po prostu rozmawia ze sobą.

- Szturm na nich to czyste samobójstwo - powiedział pierwszy z łowców.

- Więc na co jeszcze czekamy? - dodał drugi po chwili milczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Myśl bronią, a nie umysłem - powiedział ładując kuszę i strzelając pierwszemu lepszemu orkowi prosto w głowę co zwróciło uwagę reszty. - Do broni moi mili, do broni! - krzyknął ładując kolejny bełt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Śmierć to dopiero początek wędrówki - powiedział wychodząc z zarośli. - Tutaj owłosieni troglodyci! - krzyknął zwracając na siebie uwagę. Po chwili reszta kucyków dołączyła się do niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Szturm... samobójstowo. Sprawienie że cały obóz biegnie na ciebie? Samobójstwo szaleńca- powiedziałem do siebie po czym postanowiłem się udać się do obozu tak by mnie nie zauważyli. Wiedziałem że teraz każdy ork skupi się na nich więc mogłem wejść do obozu i starać się zabijać orki wyższej rangi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś, że będzie łatwiej, lecz myliłeś się. W obozie i tak zostało kilka orków, które broniły wejścia do jaskini. Nie były to jacyś tam myśliwi czy wojownicy lub żołnierze tylko elitarni orkowie w wielkiej, grubej i strasznie wyglądającej zbroi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłeś szukać jakiegoś dobrego miejsca na zasadzkę, lecz to był twój błąd. W tym czasie podszedł do ciebie ten ork, lecz nie zaatakował cię od razu. Najpierw zwrócił twoją uwagę niezrozumiałymi dla ciebie słowami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...