Skocz do zawartości

[Zabawa] Kontynuacja przygody ze Spikiem!


Nightmare

Recommended Posts

- Tu jest WSZYSTKO. Największy zbiór zaklęć znanych i nieznanych. Opracowuje się tutaj też nowe zaklęcia. Jak już wiadomo jestem spowiedniczą więc wychowałam się tutaj i nauczyłam walczyć. Już kilka zaklęć wymyśliłam... Ale nie czas na pogaduszki... Wchodzimy! - Leeth otworzyła drzwi do sali tronowej. - Halo?

- Słucham Leeth -na tronie pojawił się zielony kucyk o czarnej grzywie. Jego oczy świeciły się na czerwono. Sprawiał wrażenie dość pustego w środku kucyka, który nigdy nie był szczęśliwy.

- My szuka...

- Szukacie zaklęcia, które pomoże waszej przyjaciółce... Mam rację?

- W sumie to... Tak.

- Chodźcie za mną. - Król wstał ze swojego tronu i ruszył do starej biblioteki gdzie kurz był wszędzie (robaki też).

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 438
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Proszę. Macie do dyspozycji całą bibliotekę. Ja muszę iść. Muszę zatwierdzić parę ciekawych zaklęć i wpisać je do księgi.

Leeth rozejrzała się chwilkę i szukała działu z książkami, który ją interesował. Nie trwało to długo.

- Dziewczyny! Mam ją.

Link do komentarza

- Książkę... Skoro to biblioteka to nie mogę znaleźć tutaj nic innego jak zwoje i księgi. - Leeth zaczęła szybko przewijać strony - Tutaj piszą, że połączenie jaźni da się cofnąć sprowadzając kucyki, które są ze sobą połączone do Jeziora Tysiąca Smutków i oba muszą wejść do niego w tym samym czasie.

Link do komentarza

- Ale trzeba tu sprowadzić NMM! Bez niej nic nie zrobimy. A na...

- Leeth ma rację. Potrzebujemy NMM... Chociaż jest naszym wrogiem. - przerwała jej RD - Niech Leeth otworzy portal, a ja ją tu sprowadzę!

- Niech ci będzie, ale uważaj na siebie. Nic nie może pójść nie tak. Od tego zależy cała nasza misja! - Leeth otworzyła portal - Powodzenia!

Link do komentarza

- MoonSun! - Leeth uklękła ciągle próbując nawiązać z nią kontakt.

- Leeth! Teraz! - RD starała się jak mogła zachować dystans od NMM.

Leeth uniosła Twilight magią i w tym samym momencie, w którym NMM wpadła do jeziora wrzuciła do niego też Twilight.

- Czy to aby bezpieczne? - spytał Spike patrząc zza Fluttershy na całe to zajście.

- Ee... Chyba. - odpowiedziała Leeth używając swojej magii do wyciągnięcia Twilight z jeziora - Trzeba zająć się MoonSun. To miejsce nie działa na nią zbyt dobrze...

Link do komentarza
(spikiem nie kieruje imka? skąd masz taką sygnę?

wkrecę się :P )

1. Wiem, ale to jest historia o Spike'u, a imka ostatnio nie uczestniczy w zabawie więc jakoś musiałam coś zrobić. To przecież Spike miał być głównym bohaterem tej historii.

2. Sygnaturę robiłam sama.

Leeth spojrzała przez chwilę zdziwiona.

- Twilight? Wszystko w porządku? - Leeth spojrzała na Twilight, która powoli otwierała oczy.

Link do komentarza

Nagle zza chmury do jeziora wleciał z dużą prędkością brązowy z niebieskimi oczami i czerwono błękitną grzywą pegaz. Wleciał tak szybko robiąc duży pluskot od wlatywania w wodę. Pegaz nie umiał pływać więc zaczął się topić robiąc przy tym chałas.

( nie umiem wpasowywać się w akcję )

Link do komentarza

Leeth użyła magii do wyciągnięcia pegaza.

- Musisz bardziej uważać. A tak wg... Jak się tutaj znalazłeś? - spytała zaciekawiona Leeth.

- No właśnie! - RD przesunęła Leeth i patrzyła dziwnym wzrokiem na pegaza.

- Daj spokój Rainbow... On nic nie zrobił. - Fluttershy starała się go obronić.

- Dajcie już spokój... - powiedziała Leeth dźwigając na plecach Twilight i MoonSun - Może byście mi pomogli?

Link do komentarza

- MoonSun! Zatrzymaj się... Ehh... - Leeth zatrzymała MoonSun magią i ciągnęła ją za sobą - Idziemy!

- A co z tamtymi pegazami? - spytała Fluttershy.

- Jak chcą iść z nami to mogą iść...

- A NMM? - Pinkie patrzyła przez chwilę w oczy Leeth.

- Ehh... - Leeth wyciągnęła magią NMM z jeziora i niosła ją za pomocą magii, bo na grzbiecie miała Twilight - Możemy już iść?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...