Skocz do zawartości

Księżniczka Celestia


Cahir

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 158
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A ja owszem, bo czuję się prawie jak Celestia z tego zdjęcia:

Ludzie tak się na niej wyżywają! Robią z niej Trollestię, Molestię i dyktatora! A to nie jest fair! No i ma dość, że nikt nie docenia jej prawdziwości ._. trollowała herbatkę, bo oni się sami o to prosili! Wy tez byście to zrobili!

Leave Celestia alone!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że jej buty nie sprawiają, ze wygląda ciężej, niezgrabniej! Przy pomyślnych światłach jest pewność złudzenia, że to promienie słoneczne dotykają ziemi, a nie kopytka! Kształt dodaje smukłości i elegancji całej postaci, a materiał to przywilej władcy.

I ponad wszystko: NIE MA OBCASÓW I SZPICÓW.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQxL3xZiupuLL69AYp-00NLORoLEyGsMVuKeYP7ndFxu4A_o9o-kg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla odmiany jakieś obrazki, które stawiają ją w prawdziwym, kucykowym świetle...? ._.

hmm czekaj niech pomyśle.... NIE

No to cwaniaku czemu Celestia może nosić buty ze złota, a AJ sobie raz na rok jakich kolwiek butów założyć, no?

albo dlaczego Celestia zawsze jest otoczona przez swoich strażników skoro w Eqeustrii panuje radość, pokój, miłość itp. i każdy ją tak uwielbia... coś mi tu śmierdzi...

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

and my personal fav that show how mean your precious Celestia is:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że ładnie wygląda (Celestia bardzo ładnie narysowana) ale wiesz... dla przykładu autor tego obrazu z Celestią jest znany z doprawianych "głębszym" uczuciem obrazków dla MLP. A ja nie jestem zwolennikiem takiego czegoś.

http://browse.deviantart.com/?q=my%20little%20pony%20friendship%20is%20magic&order=9&offset=1152#/d3k0nr8

I jeszcze takie coś...

Oto wasza zła i straszna Celestia, trolle =.=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...