Skocz do zawartości

Księżniczka Celestia


Cahir

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 158
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Sama NMM wygląda średnio - jakoś mi się nie podoba. Luna jest słodka :D

kwestia gustu ;p dla mnie wszystkie inne kuce jakoś średnio wyglądają ~~

NMM/Luna>Celestia>Twi>Trixie>Big Mac>reszta klonów w kwestii wyglądu

czy Luna jest słodka hmm lubię ją, ale właśnie gdy nie jest" sweetaśna" (ofc nie miałem zamiaru obrazić jej fanów tym, bo sam wole ją niż resztę ferajny), wole poważną/zamyśloną (tak jak Twi), niż jak powiedziałem słodkiego pokemona ;p słodka to może być jedynie hmmm fluttershy/pinke i tyle

Ich grzywy i ogony są zrobione z jakiejś niematerialnej energii. Ma się wrażenie, że są łyse xD

i to właśnie jest takie intrygujące w nich + te smocze oczy ~~ ile można patrzeć na te włochate ogony ;p noooo chyba że mogą zmieniać się w ogień

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU&feature=related

jeden z wredniejszych artów o trollesti jaki widziałem :< komenty na poniboruu/devie odzwierciedlają to co chciałbym zrobić z Celestią teraz:

"celestia is already dead", "... FOR THE NEW LUNAR REPUBLIC! *battlecry*", "she's dead >:(", "Celestia made Fluttershy cry....No wonder I support the Luna Republic...", itd...

fan base nie daruje tego oj coś czuje drugą cześć tego komiksu

limit obrazków o Celestii wyczerpany na 24h.... maybe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi wnerwiony. W oczach czysty gniew, w ruchach mord.

Wszyscy "Bronies", którzy myślą, jak opisał Lukiner (i sam się do tego dołącza z moich obserwacji) nie myślą nad tym co mówią. Edziu ma rację. Czemu Celestia, która wszyscy wiemy jaka jest ma cierpieć za debila, który to narysował? Pomyślcie, zanim zaczniecie hejcić element czegoś, co tak ukochaliście, Bronies.

Ze zniesmaczoną miną mówi:

Lunarna Republika, Solarne Imperium... Zgłupieliście na punkcie wojny domowej, która nie ma prawa bytu. Przestaliście myśleć racjonalnie tylko dlatego, że zapomnieliście o tym, jak na prawdę wygląda Celestia przez pryzmat trollingu, skierowanego w jej stronę.

Zawiodłem się na was, zwłaszcza na Tobie, Lukiner. Bo do tej pory uważałem, że po prostu bawisz się ze swoją postawą w stronę Lunarnej Republiki.

Pstryknięciem palca, jak za sprawą magicznego zaklęcia wszyscy, którzy przebywali w przybytku Księżniczki Celestii znaleźli się tuż poza wejściem, a Wielki Avatar, patrząc ze smutkiem, zmieszanym z gniewem robi zamach ręką...

Zamykam ten przybytek, jak i przybytki poświęcone Lunie i Nightmare Moon... DO ODWOŁANIA.

Machnął ręką, a potężna brama zatrzasnęła się. Jasna, magiczna pieczęć ukazała się na wrotach.

Przemyślcie swoje nastawienie...

Znika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...