Skocz do zawartości

Rysunki Green


Green

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dziękuję za komentarze. :yay: Cóż, nie wiem czy się znam. Ogólnie nie kreślę kółek jak niektórzy, bo mi się nie chce. Zaczęło się od przerysowywania(patrzę na obrazek na komputerze i rysuję). Ostatnio coraz mniej przerysowuję, chyba że jakiś rysunek mi się spodoba. Niedługo dam kolejny rysunek, tylko tło skończę(strasznie mi się nie chce). Starsze rysunki dam jak wrócę do domu(czyt. najpewniej po świętach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe prace! :yay:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zaczęłam rysować trochę inaczej i równie trochę mi... Uhm... nie wyszło. xD

Dostałam nowe cienkopisy, trza to wykorzystać. x3

Na tym pierwszym obrazku widać OC do mojego opowiadania/fanfika.

Drugi obrazek przedstawia jednorożca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym faktycznie z ustami jest coś nie tak, ale jeszcze się przyczepię do oczu. Na pierwszym obrazku są trochę kanciaste, ale wiem, że ciężko zrobic idealnie okragłe. Chodzi mi głównie o to, że czarne źrenice wypadają strasznie szaro przy reszcie rysunku.... Oczywiście, rysunek jako całość jest fajny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się Sombra, inne rysunki są ładne, ale musisz się bardziej postarać, chodzi o to że potrafisz rysować, tylko musisz bardziej dopracować szczegóły, zwrócić uwagę na proporcję, i można by było je pomalować, chyba że bardziej pasują Ci nie pomalowane, ale ogólnie podobają mi się te rysunki, zwłaszcza Sombra i AppleBloom :spin: : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się Sombra, inne rysunki są ładne, ale musisz się bardziej postarać, chodzi o to że potrafisz rysować, tylko musisz bardziej dopracować szczegóły, zwrócić uwagę na proporcję, i można by było je pomalować, chyba że bardziej pasują Ci nie pomalowane, ale ogólnie podobają mi się te rysunki, zwłaszcza Sombra i AppleBloom :spin:

: )

Hrabina wygłasza monologi XD.

Rysunki ładne, w pierwszym faktycznie pysk trochę dziwny. Dołączam się też do pytania autorki. Jakie nogi, do siana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz gdy się przyjrzałem to zauważyłem, że to część szalika .. xD

Najmocniej przepraszam za moje niedopatrzenie.

Nie martw się, Nogaliku, każdemu zdarza się czasem pomylić. ;)

Może jeszcze dziś zdążę narysować Apple Bloom i Babs Seed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Najpierw brać efekt 'Auto kontrast' a dopiero potem 'Auto poziom' czy na odwrót? Jeśli dam najpierw 'Auto poziom', a potem 'Auto kontrast', to obrazki będą się w większości wydawały bardziej... kolorowe? Nie wiem, sami określicie. Przykładem jest ta oto Apple Bloom:

Dołączona grafika

Jeśli użyję tych opcji na odwrót, obrazek będzie bardziej czarno biały. Która opcja według Was lepsza? :)

A, no i co do samego obrazka - Babs Seed dorysuję kiedy indziej, tak samo tło, ale możecie być niemal pewni, że dorysuję. ^^ Krytykujcie, oceniajcie, ja nie umiem za bardzo oceniać swoich prac tuż po narysowaniu ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam robić jednego z OC'ków do mojego Fanfica.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Huh, on jest cały brązowy, tylko tak go pokolorowałam. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, jednak krytyka się przyda, bym wiedziała co poprawić.

PS: Użyłam cienkopisów.

OC zwie się Silent Death, lecz niemal każdemu przedstawia się jako Dark Gallant. W moim Fanficu będzie się uważał za skrytobójcę. Czy to prawda? Nawet ja tego nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...