Skocz do zawartości

"W poszukiwaniu zguby" Wilk11


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Pytasz się? Oczywiście - powiedział po czym wzeszliście do Tawerny. Tawerna jak tawerna, mnóstwo pijaków i innego chłopstwa. Kiedy weszliście do środka, wszyscy na was się spojrzeli, by po chwili wrócić do gry. Siadacie przy ladzie, podchodzi kelner - Co podać - spytał się - Proszę cztery kufle mocnego piwa - powiedział Ekbiriusz - Dobrze, a pan - spytał się Kelner

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja? Z Engred, niewielkie miasteczko na północ z tond, ale moja rodzina to prawdziwi nordowie, wytrzymali na mróz, silni, takie wyższe krasnoludy. - zaśmiałem się - Mówiąc szczerze to mogę ci powiedzieć, że nordowie są i do bitki i do wypitki, ale na magii nie znamy się ni ch*a! - nabrałem łyk miodu - A skąd ty jesteś, przyjacielu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiesz, tak naprawdę nie wiem czy mi porwano siostrę... Ty tak powiedziałeś... Ja wiem tylko tyle że jest w Nithrim, mieście w ch*** daleko stąd. Tam mieszka z mężem. W sumie sam nie wiem co o tym myśleć... Nie zjawiła się na pogrzebie... Zawsze była tak zżyta z matką. - westchnąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To się okaże! -uśmiechnąłem się figlarnie, po czym zajrzałem do plecaka i wyciągnąłem trzy sztabki czystego złota, po czym położyłem je na blat przed barmanem - Kolejka dla wszystkich! - puściłem barmanowi figlarne spojrzenie - Jest tu jakiś bard?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...