Skocz do zawartości

"W poszukiwaniu zguby" Wilk11


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zamyśliłem się.

- Coś mi tu nie pasuje... Powiedziałaś że mieli ze sobą kobietę i że była mojej rasy... I że miała torbę na głowie... Z tego co wiem efy i ludzie różnią się tylko uszami, ale tamta "ofiara" miała na głowię worek. Skąd więc wiesz że była mojej rasy? Żeby to wiedzieć musiałaś by być jedną z nich, poza tym zakon krwi nosi takie same szaty jak zakon Bogini Mary, wiem bo kiedyś słyszałem jak ktoś czytał na głos książkę o sektach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru minutach dochodzicie do miejsca gdzie spotykają się człąkowie bractwa krwi. Koło ołtarzu na zewnątrz i paru krzeseł nie było nic interesującego.

- Gdzie podkładamy sidła? Jak co mam jeszcze sztukę - spytał się krasnolud.

Widziałeś trzy idealne miejsca: pod ołtarzem, przy wejściu i koło uschniętego drzewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ehh... Nie ma tu miejsca gdzie mogę to jakoś zgrabnie ukryć? - warknąłem - Pod ołtarzem nie, zaraz się skapną jak to tam położę, przy wejściu? Nie... Dziwnie to by wyglądało gdyby na ścieżce nagle pojawiła się zaorana droga, albo dziwna kupa liści. Ehh... Zostaje jeszcze drzewo... Wątpię żeby tędy przechodzili... ale to najlepsze miejsce. - podłożyłem pułapkę, zgrabnie maskując ją liśćmi oraz gródkami ziemi - Dobra, jak przyjdą to postarajcie się ich zabić tak by nie poniszczyć ubrań rozumiecie? I nie atakujcie puki nie dam znaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...