Skocz do zawartości

Captain Claw-Kapitan Pazur


Estherenn.

Recommended Posts

Myślę,że ktoś prócz mnie musiał grać w tę grę kilka lat temu,a może nawet całkiem niedawno :twilight2:

Ja kilka dni temu sobie ściągnęłam i przechodzę właśnie 9 level,przypominam dzieciństwo :fluttershy5:

Dla tych,co nie kojarzą:

podczas gry sterujemy kotem-piratem

Dołączona grafika

Pod koniec każdego poziomu zdobywamy na zmianę kawałek mapy,lub kamień szlachetny,który uzyskujemy po zabiciu bossa ^^

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jeśli ktoś chciałby pobrać grę,żeby przypomnieć sobie,jak to było,lub po prostu zagrać,to można znaleźć kilka wersji (językowych,z filmami lub bez itp.) >>Tutaj<< (strona jest całkowicie bezpieczna,sama to sprawdzałam)

No i zapraszam też do dyskusji,za co lubicie grę,jakie są wasze ulubione poziomy,postaci?

:rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay,Estherenn zrobiła wątek o Claw'dzie!Do rzeczy:Kiedyś grałam...dalej pamiętam niektóre level'e.Chyba sobię ściągnę :DA tak z innej beczki to ostatnio miałam okazję zagrać w "Nikita Tajemnica Skarbu Piratów".Gra bardzo podobna do Kapitana,tylko tam jest lisica Nikita i świat jest w 3D

Screen:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE POWSTAŁ TEMAT O NAJLEPSZEJ GRZE WSZECHCZASÓW~ Em, to znaczy... Lubię tą grę :enjoy: Sama nie wiem, czemu tak lubię tą grę, pewnie dlatego, bo głównym bohaterem jest kot... :fluttershy4: Miałam dwie płyty z piracką wersją, jedna się zgubiła, druga nie działa, ale ściągnęłam z tej strony podanej w pierwszym poście. Potem odinstalowałam, jak wiele innych gier, żeby móc zainstalować GTA SA, ale się zacinało, więc odinstalowałam, i chyba znowu zainstaluję Kapitana :3 Ja zawsze używam Magic Clawa, najskuteczniejsza broń, a mam jej nieskończoność, bo zawsze gram na kodach :ming: Ulubiony etap to chyba pierwszy z miasteczkiem i pierwszy w lesie, a najbardziej wkurzają rzeczywiście te podwodne z syrenami :lunawrath:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...