Skocz do zawartości

Wspólne granie!


kahrik

W co gramy?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W co gramy?

    • SW:TOR
      3
    • Mu Online
      2
    • Dragon Nest
      2
    • Aion
      1
    • TERA (F2P OB w lutym)
      10
    • LotRO
      2


Recommended Posts

Masz w 100% racje! A tak na serio to jeszcze Rappelz został i Allods i inne gry gpotato i innych... ''korporacji''?. No dobra jest już dużo gier wymienionych więc może coś wreszcie wybierzemy? Bo jak narazie to tylko gadamy o niczym, a chyba chodzi o to, żeby grać tak? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

O lotro myslalem ale nie wiem jak.tam z is jest. Co do.tego ze sa kiepskie to mmorpgi pierwsze.to byl sqm grind, a kto co lubi to juz zalezy od.gustu. Ja np niecierpie tibii, a gra w nia naal sporo o osób, gra polega na farmieniu tylko.i wylacznie.a.premium po prostu daje.ci wiecej spotów, mimo wszystko tibia jest ciagle w czołówce grywalnosci mmo. Troche zszedlem z tematu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jestem za Vindictusem. Jest ciekawy i cholernie wciąga.. Niestety, nie pogram póki nie dostanę nowego kompa :octcry: A to może trochę potrwać.

Ewentualnie druga opcja.. Lineage II. Również zacna gierka. Tylko, że nie chodzimy WSAD-em, lub strzałkami, tylko jak to w starożytnych czasach bywało.. Klikamy myszką, by nasza postać się przemieszczała. Nijak nie psuje to rozgrywki, lecz... I tu zabrakło mi argumentu, tudzież odpowiedniego zlepku słów, który w profesjonalny sposób zakończyłby moją wypowiedź.

Moje dwie propozycje:

1) Vindictus

2) Lineage II

No, ale ja z Wami nie zagram.. Chyba, że za max. 3 miesiące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zagramy w Mario czy Tanki?

Nie mam zbyt wielu propozycji do gry ale tak jak kolega DeDanielosek był bym za tytułem który przedstawił gra zapowiada się wyjątkowo interesująco więc Why not?

Pozdro niech Muffiny będą z wami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

UWAGA! ACHTUNG!

Jako że temat stoi w miejscu a parę osób wypowiedziało się już w ankiecie to:

-Będziemy grali w TERE(TERĘ?)

-Proponuję serwer PVP np. Ishara

W tej chwili założyłem postać lancera żeby zobaczyć jak wygląda gra, mam 5 lvl więc to dopiero początek rozgrywki (EDIT. nick: Kahrik)

Ile waży TERA? - pewnie się zastanawiacie, jest to 27,3GB. Przy moim niestabilnym łączu 10Mb (czyt. skakało od 0 do 700kb/s) wystarczyła jedna noc pobierania.

Pierwsze wrażenia z gry:

-przyjemna dla oka grafika

-przyjemna sieczka

-fabuła - jest, narazie więcej nie moge powiedzieć bo nie wiem jak będzie dalej.

Padło pytanie odnośnie zalożyciela gildii. Najprawdopodobniej zrobię to ja, z powodu iż zebrałem was tutaj, jednak jeśli ktoś jest chętny na lidera proszę się zgłaszać w temacie (potem sie wybierze demokratycznie ankietą albo coś takiego ;) )

Kolor w tekście jest zarezerwowany dla ekipy forum. ~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zefir

Tera jest ok, gram na jakimś serwie nie pamiętam jakim, później zedytuje i napiszę, ale możecie się przyłączyć.

Serwer to Killian (PVP) i o ile mi wiadomo to transfer na razie jest dostępny, ale nie wiem do kiedy i na jakie serwery, więc proszę o sprężenie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zmieniłem zdanie, chcę pograć mistykiem popori :D ta rasa wygląda po prostu świetnie. Nick: Kahrik

Panowie(i Panie?) jak w końcu będzie gramy czy nie? Bo tylko pare osób napisało że pobierze a reszta siedzi cicho :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zefir

Transfer postaci będzie ale nie mogę znaleźć kiedy, jak ktoś się dowie kiedy, niech mi napisze tutaj. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...