Skocz do zawartości

Zapisy do klasy Księżniczki Celestii


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

-Celestorze...

-tak? *Na pyszczku Księżniczki widać smutek...zła nowina...*

-Zapisz proszę do uczniów moje słowa...

*biorę kawałek pergaminu*

-Napisz proszę tak...albo daj..napiszę osobiście...

Moi drodzy, niestety zajęcia ze mną nie odbędą się. Mam zbyt dużo obowiązków... postaram się przybyć i poznać Was...ale niestety to teraz niemożliwe.

*podaje mi zwój i po jej policzku.... spływa łza*

-Dlaczego płaczesz Księżniczko? *pytam zasmucony, widok jej łez sprawia że i ja zaczynam płakać*

-Nie nic...dobrze wiesz dlaczego płacze...

-Wiem... wszyscy wiemy....

Moi drodzy musicie uzbroić się w cierpliwość...przekażę Wasze podania...

*smutek zalewa mi serce...szkoła bez Niej.....traci połowę wartości bo drugą połową jest jej siostra Księżniczka Luna...*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze bardzo chciałam się zapisać do klasy księżniczki, lecz myślałam że to dla mnie ,,zbyt wysokie progi'' i że mnie nie przyjmie. Przykro mi że księżniczka nie będzie miała czasu. Ale my ją na tyle kochamy, by zaczkać nawet kucykowy wiek! Z pozdrowieniami dla Księżniczki Celestii Cup Hatte

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczko! Chciałabym zapisać się do twojej klasy. Uczyć się o Magii Przyjaźni. Imię: Ignis Nazwisko: Calamity Miejsce pochodzenia: Appleloosa Płeć: klacz Gatunek: jednorożec Talent: otwieranie zamków za pomocą śrubokręta i spinki Zainteresowania: Wszelakie zajęcia techniczne, nauka Cechy szczególne: nosi ubranie w którym trzyma różne przydatne rzeczy Dodatkowe informacje: próbowała bardzo wielu rzeczy, żeby zdobyć cutie mark Dodatkowe umiejętności: słabo idzie jej magia, za to perfekcyjnie opanowała lewitację. Umie używać carów celowniczych. Nigdy nie miała zbyt wielu przyjaciół. Rodzina: starsza siostra Clodette

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się uczyć potężnej magii,Księżniczko, a jaka magia jest potężniejsza od magii przyjaźni? Proszę o możliwość nauki o przyjaźni. Imię:PiekielneCiastko Płeć: ogier Rasa Jednorożec Zdolności:szybkie czytanie, pisanie magicznych run, modyfikacja efektów ognia i jego wytwarzanie. Znaczek: spalone ciastko Miejsce zamieszkania: Flore Uczyłem się magii z książek wielu znakomitych jednorożców. Mam wprawę w pisaniu run i dawaniu im mocy. Umiem sprawić by ogień był zimny jak lód oraz łapać nim różne obiekty nie uszkadzając ich. Ale już się przekonałem że przyjaźń to najpotężniejsza magia, a przy tym najpiękniejsza. Dlatego chcę się jej uczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Księżniczkę Celesię i chciałabym dołączyć do Twojej klasy. Nazywam się MoonSun i jestem pół-Podmieńcem. Znam się na magii, która jest wspierana przez miłość.

Podanie do klasy Księżniczki Celestii:

Imię: MoonSun

Wiek: dorosła

Płeć: Klacz

Gatunek: alicorn

Wygląd: Tutaj

Miejsce urodzenia powstania: Changea (Kraina Podmieńców)

Miejsce zamieszkania: Ponyville

Charakter: Przy nieznajomych bywa nieśmiała, ale jeśli ktoś zadrze z jej przyjaciółmi, wróci do domu w gipsie.

Rodzina: Mąż to Podmieniec, ma też dwa małe źrebaki, które użyły zaklęcia zmiany w kucyki. Jedna wygląda jak mała Celestia bez skrzydeł, a drugi jak mała Luna bez rogu.

Życiorys (krótki) : Kiedyś była jedynym Podmieńcem, który chciał być zwykłym kucykiem. Włamała się pod postacią Celestii do skrzydła Starswirl'a Brodatego i w połowie spełniła swe marzenie. Niestety Celestia jej przerwała. MoonSun uciekła i ukryła się w Ponyville z zamiarem przeczekania gniewu Solarnej Księżniczki. Zaprzyjaźniła się z CMC. Dorastała wraz z nimi, ale ukrywała skrzydła. Dołączyła do CMC, ale miała już znaczek, także ukrywany. (Od teraz zmienione, ponieważ nie chcę zdradzać nieopublikowanej części.) Kiedy dorosła, poczuła, że nie musi być w pełni kucykiem aby mieć wspaniałych przyjaciół. Zdradziła swe prawdziwe oblicze i sprowadziła z Changei swojego ukochanego i założyła rodzinę.

Po co przyszła?: uczyć się panować nad słońcem i księżycem, co jest na jej znaczku. Także przyszła aby zdobyć nowych przyjaciół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczko.*kłania się nisko* Chciałabym dołączyć do tej klasy. Imię : Sophie Nazwisko : White Płeć : Klacz Gatunek: Jednorożec Miejsce zamieszkania : Canterlot Talent : Panowanie nad żywiołem ognia CM : Płomienna różdżka Charakter : Odważna, mól książkowy (Simsy :rainderp:) Uczyłam się magii głównie z książek,ale spotkałam także kucyki, które znały magię na wysokim poziomie i od nich także nauczyłam się paru przydatnych zaklęć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja w sprawie podania. Proszę bardzo.

Imię: Dizzy

Nazwisko: Spark

Płeć: Ogier

Gatunek: Jednorożec

Wygląd: O tutaj.

Talent: Skradanie się, tworzenie przeróżnych iluzji.

Cechy: Przyjacielski, nieśmiały.

Miejsce zamieszkania: Manehatten.

Coś od siebie: Otóż... zawsze chciałem wiedzieć, czym jest przyjaźń. Znam definicję tego słowa, sam kilka razy się z nią spotkałem, ale nigdy nie mogłem jej doświadczyć w większym stopniu. Chcę dołączyć do tej klasy i uczyć się o magii. Magii przyjaźni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie o przyjęcie do klasy księżniczki Celestii. Imię:Terra Nazwisko:S. Płeć:Klacz Gatunek:Jednorożec Talent:Wyczarowywanie gwiazdek, gra na dwóch instrumentach, Zainteresowania: Zwierzęta, Muzyka, Książki (szczególnie fantastyczne), Miejsce zamieszkania: Ponyville Składam podanie do klasy by poznać tajniki magii. Mimo, że moje umiejętności są niewielkie, to wierze, że dzięki ciężkiej pracy, mogę wiele osiągnąć.[/align]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Earth Nazwisko: Nonex Płeć: Ogier Gatunek: Jednorożec Talent: Bardzo dobrze pochłaniam energię z otoczenia w którym się znajduję. Zainteresowania: Nekromancja, książki, muzyka. Miejsce zamieszkania: Podziemia Canterlotu Proszę o przyjęcie do twojej klasy Księżniczko Celestio. Chcę rozszerzać swoją wiedzę, lecz mam pewne ograniczenia. Do tej pory uczyłem się sam. Przeczytałem dużo książek o magii, jednak nie przedstawiono tam wszystkiego. Moja magia osiągnęła bardzo wysoki poziom, lecz od pewnego czasu stoję w miejscu. Chce się uczyć od najlepszych. Twój wierny poddany, Earth Nonex.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jako nowy ogier w Equestrii chciałbym dolączyć do Uniwersytetu w Canterlocie do klasy Księżniczki Luny lub Księżniczki Celestii. Imię: Eclipse *z kucyko-łaciny Zaćmienie* Nazwisko: Moon Płeć: Ogier Gatunek: Pegazorożec Zdolności: Szybka nauka czarów i zasad, Opanowanie Latania i Magi podstawowej Miejsca zamieszkania: Canterlot Informacje dodatkowe: Jestem miłym, przyjacielskim ogierem, innym zwykle łatwo się ze mną zaprzyjaźnić Zwracam się z szacunkiem i najwyższą powagą o dołączenie do jedenej z klas. Dołączenie do Akademi było i jest moim marzeniem. Jeszcze raz proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia Podpisano - Eclipse Moon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Droga Księżniczko Celestio bardzo chciałabym dołączyć do tej klasy i uczyć się o magii przyjaźni. A oto podanie : Imię: Amber Nazwisko: Royal Miejsce pochodzenia: Canterlot Płeć: klacz Wiek: 18 lat Gatunek: Alicorn Talent: Magia Charakter: Odważna, miła, rozważna oraz przyjacielska. Zainteresowania: Muzyka i czary Dodatkowe informacje: Bardzo dobrze idzie jej magia, szczegulnie lubi zaklęcia efektowne i silne. Bardzo ładnie śpiewa. Jest oczytana i miła, bardzo poważnie podchodzi do nauki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudna decyzja. Trudne pytanie. Mimo to mam zamiar na nie odpowiedź. Mimo iż jednym z moich marzeń jest dzień w Equestrii, wybrałabym dzień z przyjacielem. Okazja do rozmowy, do wymiany doświadczeń, do pośmiania się trochę...śmiech, właśnie. Ja nie śmieję się bardzo często. A spotkanie z przyjaciółką daje mi śmiech. Dlatego właśnie nie wybrałabym jednego dnia z moich marzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equestria... Moje marzenie odkąd poznałam MLP... Jednak... Przyjaciele są ważniejsi, nawet marzenia odchodzą na drugi plan. Wolałabym spędzić czas z moją BFF. Przy niej mogę być sobą, nie ukrywać, że lubię pokemony czy MLP... Nie mogę tego robić w szkole, ponieważ od razu by się ze mnie śmieli i pogorszyłabym swoją, już i tak złą, reputację. Jednak, gdyby była taka możliwość, zabrałabym ją do Equestrii i pokazałabym zalety tego świata, abyśmy miały jeszcze jeden wspólny temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Moim marzeniem jest Eqestria, jednak gdybym miała wybrać między przyjacielem, a Eqestrią wybieram przyjaciela, musiałabym go oddać, a to nie należy do rzeczy przyjemnych... Przyjaciele i marzenia sa najważniejsze, to trudna decyzja, ale brzmi ona w ten właśnie sposób. P.S. Wybaczcie za Edit, wcześniej źle zrozumiałam pytanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Z jednej strony spędzenie czasu z przyjacielem może mi zastąpić wiele rzeczy , to poznawanie ich też sprawia mi wielką radość. Moją BFF znam od dziecka, a oddając wszystko musiałabym oddać i ją. W Equestrii mogłabym zdobyć ich więcej przyjaciół ale ta jedna jest dla mnie wyjątkowa i spędzanie razem czasu jest równie wyjątkowe jak i ona. Więc wolałabym oddać wszystko co mam i spędzić jeden dzień z moją najlepszą przyjaciółką niż spędzić go w Equestrii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jeszcze możliwość chciałem złożyć podanie. Imię: Reven Płeć: Ogier Gatunek: Alicorn CM: klucz francuski Pochodzenie: Canterlot Talent: Tworzenie wynalazków Zainteresowania: Magia, sport, technika, elektronika, informatyka Cechy szczególne: zawsze mam przy sobie tablet i śrubokręt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał przyjaciela, bo można z nim pogadać, pośmiać się i w razie potrzeby pomoże. Nawet jeden dzień w Equestrii nie jest wart wszystkich moich rzeczy, poza tym człowiek w tej krainie budził by strach, ciekawość i kucyki nie dały mu by żyć (tak jak kosmitę w niektórych filmach SF, zabrali by go do jakiegoś laboratorium. Brrr...) A kolega nie zrobi ci krzywdy. To tyle.

Ups. Zapomniałem przed tym napisać podania. Mogę go napisać teraz?

Dobra dopisze tutaj...

Imię: Jacob

Płeć:Ogier

Gatunek: Alicorn

CM: CM

Pochodzenie: Niewiadome

Talent:magia i szybkość

Zainteresowania:Magia, książki i pisanie.

Cechy szczególne:Zawsze ma przy sobie pewno zdięcię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dzień w Equestrii na pewniaka będzie super, ale z drugiej strony muszę oddać wszystko, co wiąże się z utratą przyjaciół. Więc mówię "do widzenia" pierwszej opcji, bo wolę mojego przyjaciela z którym mam zawsze wielki ubaw i nigdy nie odstawiłbym go na bok abym mógł spełnić moje marzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja jest bardzo trudna Ale ja wolałbym spędzić dzień z przyjacielem. A dlaczego pewnie myślicie juz wam mówie rzeczy materialne szczęscia nie dają a prawdziwy przyjaciel potrawi poprawić humor, rozweselić i pomóc w wielu sprawach.Jeden dzień z przyjacielem to moment do poznania sie blizej pogadania o swoich sprawach problemach i zwycięstwach zyciowych. Właśnie dlatego wolałbym 1 dzien z przyjacielem ::sorainfire:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...