Skocz do zawartości

Klasa prof. Pinkie Pie


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Ja i Kiti zaczęliśmy się objadać popcornem

-Hmmm...Bardzo dobre! Jednak dla mnie za mało masła =3. A masz może jeszcze kilka takich kul? Nie będziemy musieli się martwić o prowiant na biwak jeżeli będziemy mieli twój dozownik popcornu i bombę kisielową Loud'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- S... Słucham...?

fire_fire_by_erockertorres-d4i7hfm.gif

Po chwili Melly uspokoiła się... I zaczęła się śmiać. Śmiać tak, że łzy płynęły jej po policzkach. To było zabawne. Bardzo zabawne. A ona dała się nabrać!

Uśmiechnęła się do Funny'ego.

- Świetny żart! Na prawdę dałam się nabrać... Przepraszam za to, że się na ciebie rzuciłam... - powiedziała radosnym głosem i wystawiła prawą przednią kończynę, by przybyć tradycyjne 'kopytko'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Bardzo dobrze umiesz żartować, ja też dałem się nabrać, ale dlaczego nie przyniosłeś ładunku do szkoły, a co gorsza dlaczego nie masz zamiaru go wysadzić? Im większy wybuch tym lepiej Buachahachaha !!!- Powiedział Greeny, jak zwykle śmiejąc się złowieszczo przez "h" i "ch".- A tak poważnie, to można wysadzić tą bombę tu, albo nie do końca tu(hehe ta logika xD). Chodzi mi o to, że możemy się przenieść do alternatywnej rzeczywistości magii irracjonalnej. Tam nie będzie nikogo, oprócz nas, komu mogło by to zagrozić. Jedyny szkopuł tkwi w tym, że nie wiadomo jak ta bomba wybuchnie, to będzie w końcu rzeczywistość irracjonalna :). Ja w każdym razie jestem za tym, żeby to odpalić, lubię duże "BUM"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiceMuz Teleportowała się tak szybko, że każdy post wyżej wymieniony nie został zrealizowany

-POPCRON...Omnanananna-

DieMuz prosto ze swojej ławki poleciała w basen popcornowy i zaczęła pływać brzuchem do góry.Kiedy se tak pływała co chwile

wylatywały z jej ust fontanna popcornu i wlatywała z powrotem do ust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Klacz słyszała urywki zdań o wybuchu, biwaku i kisielu. Thunder znów wybudziła się z transu * Na świętą Celestię co ze mną jest? Nieważne * Szybko spakowała wszystkie "potrzebne rzeczy". Po chwili zorientowała się że stoi w morzu popcornu * Popcooooooorn! :pinkie3: * Om nom nom... * Robimy bitwę na popcorn? :lolface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Flash usiadła na ławce z popcornem wrzuconym w beret.*

-Stwierdzam że ta klasa jest żarłokami! Wszędzie jedzenie!

*Zaśmiała się po czym wzięła garść popcornu z beretu i przyglądać się bitwie na popcorn*

-Ale emocje!

*Śmiejąc się wzięła kolejną garść*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem z płaszcza działo kalibru 1000mm, naładowałem pociskiem odłamkowo-popcornowym, następnie wyjąłem magiczną rękę, która będzie ładować tą armatę, a sam wsiadłem do Tankietki (TKS) popcornowej i rozpocząłem ostrzał ze wszystkich dział :) ( w oddali słychać było dźwięk silników bombowca z bombą atomowo-popcornową na pokładzie xD

-Mbuuuuuaaaaaachahachahacha:crazy: !!!!!!, Jak ja uwielbiam wybuchy xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Flash schowała się pod ławką nadal wszystko oglądając. Gdy zobaczyła że popcorn z beretu się skończył rozejrzała się. Wtedy spostrzegła że na nim leży.*

-Zaczyna się robić coraz lepiej! Greeny! Tylko nie wysadź klasy tym!

*Założyła beret niby hełm i uśmiechnęła się*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loud wyciągnął wędkę i zdjął z haczyka jedno ziarenko popcornu.

- Zawsze się daje złapać, głupi popcorn. - Loud wyjął z cylindra aparat, złapał swą zdobycz i zrobił sobie z nią zdjęcie. potem schował aparat i zjadł owe trofeum - Słyszeliście? Biwak się zaczął! Trzeba zrobić coś, dzięki czemu o klasie Pinkie będą wiedzieli wszyscy. To co przygotowujemy? -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Loud ja mam jeden pomysł - odezwałem się podnosząc kopyto - możemy nastraszyć ich twoją bombą z popcornem. Moim zdaniem to pan idealny.- wypiąłem pierś z myślą "To mój superowy pomysł" po czym zaśmiałem się złowieszczo - Nie wiedzą co ich czeka.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Popcorn był, ciastko trudno by było przewieźć. Zróbmy tak. Bierzemy kilka byczych namiotów, wzmacniacze, muzykę, meble i wszelkiego rodzaju pyszności. Co wieczór robimy imprezę, wszystko po królewsku, ale żeby wejść trzeba będzie znać hasło (albo mieć na tyle oleju w głowie, aby go tu poszukać (tak, widzę Cię, geniuszu)). Hasło to oczywiście "Pinkie Pie is best pony". -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...