Skocz do zawartości

Wolf`s Rain


Elizabetta

Recommended Posts

Eliza... KOCHAM CIĘ ZA TEN TEMAT! Anime genialne. Poszukiwanie Raju.. niezwykły motyw przewodni. Serial strasznie mnie wzruszył. Tyle pamiętnych momentów, które dopiero na koniec się rozwiązują. Niesamowite. Spłakałam się na śmierci Toboe i Kiby... :lunaderp: I chyba największy plus, ktory sobie cenię podczas seriali albo filmów - muzyka. Niesamowita. Twórcy naprawdę się postarali jak na takie krótkie anime. Ulubione to: Gravity i Shiro... chyba wiadomo dlaczego. Jednak cała ścieżka jest wyśmienita. WR oceniam 1000000/10 [

Link do komentarza

Anime genialne chociaż zabierałam się za nie męski organ rozrodczy wie ile razy i jakoś nie mogłam go obejrzeć do końca. Gdy dowiedziałam się, że jest cool i na pewno mi się spodoba to obejrzałam do końca (po prostu przez ten pierwszy odcinek nie mogłam przebrnąć swego czasu, nie wiem właściwie czemu), od razu wszystkie odcinki bo mnie baaardzo wciągnęło. Co do ulubionych bohaterów to Tsume i Kibę najbardziej lubiłam, no i Blue. Hige chyba najmniej lubiłam, już od początku, jako chłopak był brzydki i ogólnie sposób bycia nie przypadł mi do gustu. Ale anime fajne.

Link do komentarza

Animca widziałam dawno temu, dlatego nie pamiętam, kto jest moim ulubionym bohaterem. Muzykę pisała Yoko Kanno, moja najulubieńsza kompozytorka do animców. Muzyka jest wyśmienita, oddaje urok i atmosferę. Samo anime też było wyśmienite. Choć wkurzyły mnie odcinki, które powtarzały fabułę. Natomiast całe anime było naprawdę niesamowite, klimat cudowny.

Link do komentarza
  • 3 months later...

Zachęcony tym topikiem zobaczyłem pierwszy epek... No nie tego się spodziewałem. Zupełnie czego innego, ale jest świetnie :) Wodotrysków nie ma, 10 letnie anime, ale kreska jest ładna i anime ma fajną animację. Muzyka spoko, no wciąga nawet... Ciekawy jestem co będzie dalej :D Jak skończę całą serię to napiszę raz jeszcze co o tym myślę.

btw, Spinwide, z czego jest ta Twoja sygnaturka?

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Nie wiem czy jesteś tego świadoma, ale wg mnie mówienie że wyrosło się z anime jest dziecinne ;d

btw, oglądałem póki co 11 odcinków, ostatnio jakiś zastój z tym anime mam, ale z pewnością skończę. Bardzo podoba mi się muzyka w Wolf's Rain, a skoro już o tym ktoś wspominał, to z postaci najbardziej lubię Higę i Kibę.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...