Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Pokepony: Telepatia psychicznych typów (by Flutt)


Nightmare

Recommended Posts

- Ona zawsze taka szybka. Dużo pracuje, ale zawsze potrafi znaleźć czas dla siebie i przyjaciół. - GreenFlower popatrzyła za odlatującą Stormy - Miło było pomóc. Zawołaj, jeśli znowu przyjdą do ciebie pokemony. - Jednorożec pomachał i wraz z Shiftry'm wyruszył na farmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- To narazie! - krzyknąłem do oddalającej się klaczy. "No, a teraz wreszcie mogę wrócić do lektury". Jak najszybciej wszedłem do domu, zamknąłem drzwi i zacząłem czytać książkę, mając nadzieję, że nic mi teraz nie przeszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yup i skąd wiedziałeś, że jest ciemno?


Byłeś taki głodny, że zjadłeś od razu kilka. Wyszorowałeś się i położyłeś spać. -------------------- (nie chce mi się powtarzać linii) Rano obudziło cię pukanie do drzwi. Otworzyłeś, a za nimi stał zielony jednorożec. GreenFlower.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yup i skąd wiedziałeś, że jest ciemno?

Czytałeś i czytałeś aż do zmroku

Bo zmrok jest chyba w nocy, a wtedy jest ciemno. xD

-----------------------------------------------------------

Spojrzałem na klacz i śpiącym głosem powiedziałem:

- Witaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na zegar. No cóż, może troszkę za dużo pospałem, ale bądź co bądź przyjechałem tu na małe wakacje. - Ta wiem...Chcesz wejść? - zapytałem - A ja idę się ogarnąć do łazienki - dodałem ciągle będąc śpiącym. -------------------------------------- Tak btw. Ten fic jest długi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz słabe nerwy, to nie polecam. Grimdark! (Pokażę ci coś:

o to w nim chodzi, ale jeśli jesteś z tych odważnych to ci prześlę linka do SPV1)
- To idź. Fantasy pytała, kiedy przyjdziesz po Ralts, która bawi się z pokemonami, ale nie chce jeść.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to niestety sobie daruję. Grimdark to za dużo. Dark i Violence jeszcze tak, ale nie Grimdark. ------------------------------------- - Ehe... - wymamrotałem Kiedy wchodziłem do łazienki, aby wiadomo, wykonać poranna toaletę, zdałem sobie z czegoś sprawę. GreenFlower powiedziała, że Fanatasy czeka, więc musiała ją znać. No i racja, trzeba było jak najszybciej odebrać Ralts. Więc chciałem jak najszybciej się ogarnąć i ją odebrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wiem, może kiedyś... ----------------------------------------- "Czyżby znowu kłopoty..." Dalej kontynuowałem toaletę, a sprawdzić to miałem zamiar dopiero jak skończę. Chyba, że coś się wydarzy...choć miałem nadzieję, ze nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "coś" wleciało do domu i nie wyhamowało. Niebieska błyskawica uderzyła w ścianę naprzeciwko okna. Rozczapierzone łapy to w rzeczywistości były skrzydła. "Coś" przez chwilę było przyklejone do ściany i spadło na ziemię. - Cześć! - jak gdyby nigdy nic, powiedziała z uśmiechem Stormy


teraz wiesz?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ups? - spojrzała na kawałek cegły, który oderwał się od ściany. Zrobiła :squee: i powiedziała szybko: - Sorryzato,aleniemamczasu,muszęciszybkopowiedziećcośważnego. - zrobiła przerwę na oddech - Pegazyurządzająprzedstawieniewchmurachijesteśzaproszony. - kolejny oddech - SpotkaniejutrouFantasticBookwbibliotece, o12rano,pa. - wyleciała tą samą drogą z domu, prawie strącając doniczkę z parapetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To co się właściwie stało?" Potrzebowałem chwili, aby ogarnąć to co się właśnie stało. Wydawało mi się, że powiedziała, że jutro o 12.00 będzie jakieś przyjęcie u Fantasy. I dodatkowo zostałem zaproszony. Postanowiłem, że skoro i tak idę do Fantasy odebrać Ralts to przy okazji dowiem się może czegoś więcej na temat tego co ma się jutro wydarzyć. Jednak przed wyjściem zjadłem jabłko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...