Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Pokepony: Telepatia psychicznych typów (by Flutt)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(A najbliższy okazał się sklepem z nawozem naturalnym :rainderp:)


Natychmiast zauważyłeś stragan z jabłkami. Obok niego stała klacz jednorożca o zielonej sierści i ciemniejszej grzywie. Karmiła właśnie Shiftry'ego. (jakby nieznany wygląd: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRC3zIFyYWT8jRuJsrpBXeZB5JSUwNxL3XwoBk9MAcI8dfXVCqW)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek ma 1x1 xD i nie wiem za bardzo o jakiego kuca chodzi :/ ----------------------------------------- Szybko podszedłem do straganu. Nie zwróciłem zbytnio uwagi na pokemona. - Dzień dobry, chciałbym kupić trochę jabłek. - zwróciłem się do sprzedawczyni i położyłem na ladzie pieniążki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozumiem, okejka :) ------------------------------------------------------------- Spojrzałem na Shiftriego. "Wygląda groźnie." - Twój Pokemon wydaje się być...duży i silny... - wymamrotałem z głupawym uśmieszkiem. - Cóż, mój to raczej przeciwieństwo Twojego Pokemona, ja mam malutką Ralts - dodałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facepalm xD. Taa, jestem śpiący, to dlatego... ---------------------------- Teraz sobie uświadomiłem, że po prostu Pokemon się pojawił, a ja wyszedłem troszkę na głupka. Uśmiechnąłem się głupawo, po czym dodałem: - Ta...Cóż, nie wiem jeszcze czy tak będzie...To zależy... Dotarło do mnie, że skoro ma i poka psychicznego i poka ciemności musi posiadać wiedzę na ich temat, dodając fakt że ewoluowała aż 2 pokemony do ich ostatnich form. - A tak przy okazji, udało Ci się kiedyś porozumieć z Pokemonem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiesz, że Gardevoir to ewolucyjna forma Ralts? A porozumiewanie... Każdy, kto ma pokemona potrafi! Wystarczy, żeby pokemona zrozumieć... Na przykład... Jeśli Pikachu się zdenerwuje, to razi prądem. Jeśli Snivy się cieszy, przymyka oczy i się uśmiecha. Wystarczy trochę doświadczenia lub wiedzy. Jeśli chodzi ci o rozmowę po naszemu... Shaymin potrafi porozumiewać się telepatycznie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaymin...Coś mi to mówiło, jednak nie mogłem sobie przypomnieć co. Postanowiłem, że w domu zobaczę informacje na ten temat. - Rozumiem co chcesz mi powiedzieć. Dzięki za rozmowę i do zobaczenia w przyszłości - uśmiechnąłem się, po czym zabrałem siatkę z jabłkami i udałem się w kierunku swojego mieszkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wrzasków nie dało się już słuchać, postanowiłem wyjść i zobaczyć dlaczego te Sandile ciągle wrzeszczą. Kiedy już zbliżyłem się do gromadki, ustałem w bezpiecznej odległości i powiedziałem dość łagodnym głosem: - Słuchajcie pokemonki, dlaczego tak krzyczycie, co? Stało się coś, może będę mógł wam jakoś pomóc. W rzeczywistości nie miałem najmniejszego zamiaru, aby im pomóc. Miałem po prostu nadzieję, że po moich słowach odejdą hen daleko. Jednakże wiedziałem, że tak nie będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...