Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Pokepony: Telepatia psychicznych typów (by Flutt)


Nightmare

Recommended Posts

Purple Carl przechadzał się po Ponyville, razem z Ralts. Kierował się do biblioteki. Co chwila przystawał, aby przyjrzeć się pokemonom. Na końcu ulicy zobaczył dom w drzewie. Na szyldzie była namalowana książka. Kiedy dotarł przed drzwi zauważył jakiś ruch w krzaku obok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

"A więc to musi być biblioteka" - pomyślałem. Chciałem wejść do środka, jednak usłyszawszy ruch w krzaku postanowiłem zobaczyć co się w nim chowa. ------------------------- Jee, wreszcie gra. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też :)


Kiedy odgarnąłeś gałęzie zobaczyłeś małego, żółto-pomarańczowego pokemona z trąbą. - Drowzee! Chodź! - ktoś krzyknął na pokemona z domku. Krągły maluch bez dotykania klamki, otworzył drzwi i wszedł do biblioteki. Zamknął za sobą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z tego co pamiętam, Drowzee to również pokemon psychiczny. A jeśli ktoś go zawołał, to na pewno coś o nim wie". Uśmiechnąłem się lekko, po czym zapukałem w drzwi i wszedłem do biblioteki. Rozglądałem się po pomieszczeniu i zawołałem: - Dzień Dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Pozwolisz, że włożę inne postacie?)


Ze schodów schodziła właśnie żółta pegazica o zielonej grzywie. Za nią leciał Chatot. - Czym mogę ci służyć? Nazywam się FantasticBook, możesz mówić mi Fantasy. - Klacz spojrzała na Chatota i zagwizdała. Pokemon posłusznie poleciał na górę i przyniósł stamtąd rejestr wypożyczonych książek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko. ----------------------------------------------------------------- - Witaj Fantasy. Chciałbym się zapytać, czy znajdę tu coś o psychicznych pokemonach. Rozejrzałem się też wokoło szukając Drowzee, którego widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ivysaur, psychiczne typy! - Krzyknęła na schowek pod schodami. Wylazł z niego mały zielony pokemon z kwiatem na grzbiecie i zaczął łazić po półkach i szukać książki. Pegazica uśmiechnęła się do ciebie i ponownie zagwizdała, tylko o ton wyżej. Ze schowka wyszedł średniego wzrostu pokemon o ciemnopomarańczowej sierści i dwóch brązowych pasach na grzbiecie. Uszy rozdwajały się w połowie, a na czarnym, cienkim ogonie, zakończonym żółtą błyskawicą balansowała taca z ciasteczkami, czajnikiem i filiżankami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nauczyłaś czytać Pokemona? Nieźle... - powiedziałem, po czym chwyciłem książkę. Nagle wpadł mi do głowy pewien pomysł. - Słuchaj, mógłbym zostawić tutaj swoją Ralts na jakiś czas? Wydaje mi się, że nie powinnaś mieć z nią problemów. Ja w tym czasie postarałbym się przestudiować tę książkę, zgoda? - zapytałem, mając nadzieję że się zgodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluch spojrzał na ciebie i poczłapał do pegazicy. Fantasy zagwizdała na pokemony. Chatot spojrzał na książkę i wpisał ją do rejestru. Wszystkie wyszły z pomieszczenia szybko i nie zostawiły żadnych śladów, prócz herbaty i ciastek. Raichu przytulił Ralts i zaprowadził malutkimi drzwiami na zewnątrz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powinno być dobrze." Wziąłem książkę i schowałem ją do juk. - Słuchaj Fantasy, mam nadzieję że to nie jest dla Ciebie duży problem. Postaram Ci się to jakoś później wynagrodzić, a teraz żegnaj - uśmiechnąłem się do klaczy i skierowałem się w stronę drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak się ma w domu jakieś dwadzieścia pokemonów, to da się radę z 21 - powiedziała, uśmiechnęła się i stuknęła kopytkiem w podłogę kilka razy. Do pomieszczenia weszła Clefairy, ustawiła na podłodze miskę z karmą i co chwila wracała do kuchni po nowe miski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknąłem drzwi, usiadłem przy stole i zacząłem czytać wypożyczoną książkę. Chciałem ją przeczytać do końca tego dnia, abym mógł jeszcze dziś odebrać Ralts. Jednak, gdybym się nie wyrobił, daję sobie czas maksymalnie do ranka jutrzejszego dnia. Wiedziałem, że teraz najbliższe godziny będą fascynujące, ponieważ byłem bardzo podekscytowany z faktu zdobyciu nowej wiedzy, szczególnie o pokemonach psychicznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle? xD, Cała gruba książka i tylko tyle? xD ----------------------------------------------------- Troszkę się zasmuciłem tym faktem, jednak postanowiłem czytać dalej. Nie tylko o telepatii, ale także o innych ciekawych rzeczach związanych z pokemonami psychicznymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...