Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Pokepony: Telepatia psychicznych typów (by Flutt)


Nightmare

Recommended Posts

Kiedy zauważyłem tę łopatę uśmiechnąłem się. "Wow, naprawdę są przygotowani, a na dodatek ta łopata..." - No to co Shiftry, chyba trzeba zacząć kopać, prawda? - sarkastycznie zapytałem Pokemona nie oczekując odpowiedzi. Na moje szczęście, znam się trochę na magii, więc nie będę musiał kopać przy użyciu kopyt. Mój róg zaświecił, a łopata zaczęła lewitować i po chwili kopała dół. ---------------------------------------- Mam pytanie, czy mogę opisywać ruch łopaty? Bo generalnie powinienem opisywać tylko co myślę, czuję, robię itp. Ale w tym wypadku używam magii, więc kieruję łopatą. Więc tutaj nie do końca wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobrze, że mi się przypomniało, bo bym zapomniał xD. Lewitując worek z piaskiem podszedłem do Shiftriego, po czym powiedziałem: - Słuchaj, ty poprowadzisz, a ja będę szedł za tobą i wysypywał piasek, zgoda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec wysypałeś resztę worka obok gromady Sandile. Spojrzałeś na GreenFlower, która była w towarzystwie jakiejś klaczy. - Curl, poznaj Stormy.* Stormy, Curl. - Przedstawiła cię. Klacz miała skrzydła na bokach i była niebieska. Jej ciemnogranatowa grzywa była rozczochrana. Na wpół przykryty skrzydłem znaczek przedstawiał błyskawicę w różnych odcieniach błękitu. *Stormy - odpowiednik Rainbow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona już stała pod parasolką w kwiatki i patrzyła w niebo. Znad lasu przyleciała Stormy trzymając ciemną chmurę. Zostawiła ją nad twoim domem i poleciała z powrotem. Po kilku minutach nad zbiorowiskiem Sandile zebrały się ciemne chmury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Prezent dla Sandile! - krzyknęła Stormy i zaczęła skakać po chmurach prosto na zbiorowisko pokemonów. Sandile zaczęły trząść się z zimna. Shiftry podszedł do nich i powiedział coś w języku pokemonów. Małe krokodylki pobiegły za nim, a on pokazał im piasek. Szybko pobiegły tam, ale Stormy nic nie widziała. Dalej lała wodę na piasek, oblewając ciebie przy tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przygotowany, aby użyć magii, więc gdy tylko zauważyłem że mogę zostać oblany stworzyłem słabą barierę. "W sumie, czy ja nie przesadzam...Takich zaklęć nie używa się chyba w takich sytuacjach". - Ej Stormy...Wydaje mi się, że już możesz przestać. - zawołałem do kuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacz stanęła na chmurze i spojrzała w dół. - Skąd się tu wziął ten staw?! - rzeczywiście, przez nadmiar wody, twój ogród zamienił się w jezioro - To też mam załatwić? - Raczej tak. - odpowiedziała GreenFlower patrząc się na ogród. Stormy odepchnęła chmury i zaczęła szybko latać w kółko. Powoli, powoli formowała niewielkie tornado, które zbierało wodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...