Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Pokepony: Telepatia psychicznych typów (by Flutt)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Jasne, teraz się znamy, więc masz zniżkę! - podała ci siatkę z jabłkami i podała kwotę o 25% mniejszą - A co do Stormy... Zwykle jest jeszcze bardziej nerwowa. Teraz jest zajęta przygotowaniami. Wszystkiego dowiesz się jutro u Fantasy. Ona też wyleciała, więc Shyness się opiekuje pokemonami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się :P ------------------------------------ - Okej. To na razie! - wziąłem siatkę z jabłkami i udałem się do biblioteki. "Kucyk, który opiekuje się dzikimi pokemonami...Myślę, że rozmowa z nią na ten temat powinna uzupełnić moją nowo nabytą wiedzę. O ile tylko będzie miała czas na rozmowę lub będzie chciała..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżyłeś się do biblioteki. Przez okna wlatywały i wylatywały różne pokemony latające. Nagle poczułeś, że coś mokrego przylgnęło ci do policzka. Obróciłeś się, a po twojej twarzy przejechał duży język. Jego właścicielem był pokemon, który wyglądał jak czarne słońce. Lewitował nad ziemią i był trochę większy od twojej głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszedłem do Ralts i uśmiechnąłem się do niej. - No Ralts, mam nadzieję, że Ci się tu podobało. Po chwili zwróciłem się do Shyness: - Z tego co wiem opiekujesz się pokemonami. Czy mogłabyś dać mi jakieś wskazówki jak się opiekować tym maluchem? - zapytałem i wskazałem kopytkiem na Ralts.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na klacz i również jej pomachałem. Przypomniało mi się co mówiła Shyness. O tym, że psychiczne pokemony lubią Citrus jagody(a to właściwie nie są Sitrus?), więc miałem nadzieję, że GreenFlower będzie miała jakieś na sprzedanie. Podszedłem do klaczy i zapytałem: - Hej. Słuchaj, masz może jakieś jagody na sprzedaż?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...