Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Pokepony: Telepatia psychicznych typów (by Flutt)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Prze-lewitowałem jedną z jagódek na mój grzbiet i chciałem, aby Ralts ją wzięła. - Proszę! Myślę, że Ci posmakuję. - powiedziałem spoglądając w górę na pegazy wykonujące swoją robotę. Po czym dalej kierowałem się do mieszkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralts trochę nieufnie ugryzła owoc, ale po chwili jadła ze smakiem. Fantasy pomachała ci, ale po chwili znowu wróciła do roboty. Właśnie chwyciła jedną z chmurek i położyła ją praktycznie na ziemi, przed biblioteką. Potem dołożyła następną, trochę wyżej. (itd) Stormy tymczasem wyciskała deszczowe chmury nad sadami GreenFlower i podawała te białe bibliotekarce. Na ziemi, przed biblioteką stały dwie klacze, jeden jednorożec i jeden ziemski kuc. Ta pierwsza miała czerwoną grzywę (taką jak Rarity) i białą sierść. Druga miała różową sierść i fioletową, kręconą grzywę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetchnąłem z ulgą. Otworzyłem drzwi i wszedłem do mieszkania. - No Ralts, możesz zejść. - powiedziałem do Pokemona, po czym przelewitowałem jagódkę tak, aby mogła ją chwycić. A ja w tej chwili rozglądałem się po mieszkaniu, aby się upewnić, że tu też jest wszystko w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Słuchaj Ralts...chcesz coś porobić? - zapytałem Pokemona i używając magii postawiłem go obok siebie. Nie wiedziałem zbytnio co mam robić, ale miałem nadzieję, że pokemon jakoś przekaże mi to co chciałby mi powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem magii, aby sprowadzić wazon blisko Ralts. Popatrzyłem na nią przez chwilkę i dość niepewnie zapytałem: - Więc...Podoba ci się ten wazon? Chcesz się nim pobawić? Czy może chcesz nauczyć się przenosić różne przedmioty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Okej...Więc w takim razie może ci w tym jakoś pomogę. Choć w sumie nie wiem, czy pokemony używają magii w ten sam sposób co jednorożce. No, ale mam nadzieję, że może jakoś ci to wytłumaczę... - powiedziałem niepewnie do pokemona. - Jeśli chcesz przenieść jakiś przedmiot, to postaraj się na nim jak najbardziej skupić, a w myślach wyobrażaj sobie tę czynność. I ja tak w zasadzie robię...No cóż, nie wiem jak to z tobą będzie, ale myślę że możesz spróbować, prawda? - uśmiechnąłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...