Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Powoli skierowałem się do wyjścia.

-Chciałem ci pomóc, ale jeśli jej nie potrzebujesz, to nie będę cię zmuszał. Pewnie już znalazłeś jakieś jedzenie, bo długo głodny nie wytrzymasz. Szkoda. Ja znalazłem takie fajne, słodkie owoce- powiedziałem powoli odchodząc od niego. Miałem nadzieję, iż będzie bał zostać się sam, a owoce jeszcze bardziej zachęcą go do pójścia za mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Widzę że twój misterny plan nie podziałał idealnie- spojrzałem się na źrebaka- A jeśli chcesz coś powiedzieć na temat moich umiejętności rozmowy z dziećmi to najpierw spójrz na mnie, przypomnij sobie wszystko co wiesz o mojej historii i pójdź jakoś uspokoić to dziecko, bo mnie się za bardzo boi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ech, ogiery... - mruknęła, po czym zerwała z najbliższego drzewa lekko przypalony owoc. Rozłupała go i postawiła połówkę przed maluchem. Sama zaczęła jeść swoją. Maluch powąchał jedzenie i skubnął miąższu. Uśmiechnął się i zaczął jeść. Nie minęło dużo czasu, zanim podszedł powoli do Kate, która go przytuliła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skierowałem się w stronę ruin. Na początku zdenerwowałem się, że tylko ja robię.

Ale stary, tylko ty jesteś tutaj na chodzie. Kate jest ranna, źrebak ze strachu pewnie ledwo chodzi. Tylko ty się do czegoś cięższego nadajesz,pomyślałem.

Pewnym krokiem szedłem w kierunku ruin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dookoła ciebie były budynki, na które określenie "zagrożone zawaleniem" to za mało. Gdzieniegdzie leżały puste butelki. Dostrzegłeś błysk w jednym z budynków. Kiedy tam dotarłeś, zauważyłeś, że to wypchana po brzegi zbrojownia, zachowana w dobrym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłeś leżące na regałach pancerne juki. Kilka zbroi wyglądało na dobre na was. Na innej półce leżały kolorowe miecze. Każdy był podpisany np. biały był "Ostrze lodu", czerwony "ostrze ognia" itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...