Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

Odskoczyłem jak oparzony od dziury. Wolałem do niej nie wpaść.

-Lepiej się odsuńmy od tej dziury. Nie jestem pewien, ale liczy sobie ona jakieś cztery i pół kilometra głębokości. Przy normalnej grawitacji, więc może być inna. Ale to i tak długo. Co teraz robimy?-powiedziałem do Kate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Szedłem do dżungli i się zastanawiałem. Potrzebowałem miejsca z jedzeniem i niewielką odległością od wody, w którym można się łatwo schować. Musiałem szybko coś zrobić z ranami Kate i załatwić podmieńce. Ale najpierw chciałem opatrzyć Kate. Wodziłem wzrokiem za długimi liściami i lianami, za pomocą których opatrzyłbym Kate. Prowizorka, ale i tak lepsza od zostawienia rany otwartej. Ostrożnie szedłem niosąc za sobą Kate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, że ukrycie się tam nie jest złym pomysłem. Z czubka mogłem poszukać jakiegoś źródełka, a podmieńce pewnie nie sądziły, że ukryję się w miejscu, które znają. Teleportowałem się na szczyt z Kate i położyłem ją lekko na ziemi. Zabrałem się za zbieranie materiałów na opatrunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem ją na posłanie i położyłem obok niej owoce. Tak prosty znak każdy zrozumie. Zabrałem się za poszukiwania. Szukałem wody, materiałów na opatrunek i wrogów. Bałem się tego, co może się wydarzyć. Podmieńce, ranna Kate, sithowie. Zaśmiałem się. Już widziałem oczami wyobraźni baner "Przyjdź do nas i odbierz pudełko nieszczęść ALL IN 1"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrążyłem jeden owoc na małe naczynie. I tak miałem zamiar teleportować wodę, której miałem zamiar użyć do oczyszczenia ran Kate, ale musiałem dać jej coś do picia, a kula wody utrzymywana magicznie nie nadaje się zbytnio do tego. Po za tym mogło mnie nie być w pobliżu w momencie pragnienia Kate. Ale jeszcze wcześniej musiałem trochę opłukać owoc z kapsaicyny. Nie wiedziałem, jakie jest jej podejście do ostrych potraw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko zająłem się Kate używając tych materiałów, które miałem w swojej okolicy i znalazłem wcześniej. Bałem się, ale znałem się na prowizorycznych opatrunkach. W razie czego umiałem zmienić drewno w bandaż. Trzeba było go tylko robić wzdłuż włókien celulozy. Lecz nie była to trwała opcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem jej zapasy i za pomocą magii zrobiłem koło niej i zapasów kopułkę z drewna. Była wystarczająca do zatrzymania ciepła i wiatru. Napracowałem się, ale sprawiłem, że prawie nie było jej widać. Zostawiłem jej wiadomość, że ma odpoczywać. Po chwili namysłu zrobiłem jej niewielkie, ukryte wyjście, które można było otworzyć tylko od środka. Teleportowałem się na moją pozycję obok świateł i spojrzałem na nie. Chciałem wiedzieć kto je sprowadził, albo czekać na niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fortecy ciągle wzlatywały statki. Kiedy wszystkie poleciały, wzniósł się ogromny czarny krążownik, który zrzucił coś na fortecę. Jak tylko odleciał, budynki zajęły się ogniem. Zupełnie jak w następnej chwili więzienie. Płomienie szybko strawiły posiadłości Podmieńców, ale nie tknęły dżungli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...