Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Horse_Wars: Koniec Zakonu (by Nocturnal Light)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 458
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nocturne zbladła. Pegazica-destruktorka wydawała się być całkiem zadowolona z siebie, ale ponieważ Nocturne bardzo zależało na ucieczce, zdecydowała że Pokemona jej się przyda. Najwyżej później, kiedy będzie sprawiała kłopoty, się jej... Nad tym należało się jeszcze zastanowić i rozważyć wszelkie "za" i "przeciw".

-Cóż... Jeśli ci bardzo zależy...-Odpowiedziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Niedługo lądujemy, tak? -Nocturne podbiegła do okna, a spojrzawszy przez nie odwróciła się z powrotem do pegazicy.

-Trzeba ułożyć błyskawiczny plan działania. Zrobimy tak: Ty robisz hałas, a ja w tym czasie wydostaję się na zewnątrz. Następnie, żeby odwrócić uwagę od ciebie, ja wyciągam miecz i rzucam się na każdego kto wyjdzie ze statku. Mam wrażenie, że mają co do mnie jakiś podstępny plan... Podejrzewam, że mogę być poszukiwana po zabiciu pewnego... Nie ważne. Kiedy ja będę robić zamęt, ty wylatujesz ze statku i uciekasz. W tym czasie ja znikam i spotykamy się... Gdzieś się spotkamy. Ale czekaj! To dopiero po wylądowaniu. Zgadzasz się na taki układ? Świetnie, nie masz wyboru! Przygotuj się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie wiem nic o twoich planach co do mnie. Skąd tak nagle znalazłeś się w Siedzibie i dlaczego w ogóle mnie uratowałeś? Oczywiście, jestem ci wdzięczna i kiedyś się zrewanżuję. Ale jaki cel miałeś w ratowaniu mnie? Sitha? Podejżewam że znałeś ryzyko. Nie jestem Jedi z jasnej strony. Mam swoje plany, i nikt nie jest w stanie powstrzymać mnie przed ich wypełnieniem, chyba że moja własna śmierć. Nie wierzyłeś chyba w moją zmianę? -Spojrzała na Kevina badawczo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-To dlaczego dziwisz się, że chcę się wydostać? Nie przewidywałeś czegoś takiego? -W oczach Nocturne widoczne było rozbawienie - Lepiej dla ciebie, jeśli następnym razem zabijesz jakiegoś Sitha, zamiast go ratować. Może nie być tak uprzejmy, jak ja. Uwierz mi, zakon jest gorszy od łowców niewolników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin otworzył drzwi i wleciał przez nie płaszcz Sitha. Wyłonił się spod niego miecz świetlny. Ogier włączył go, a w powietrzu błysnęły dwa czerwone ostrza.

- Nie zmuszaj mnie do użycia tego. A formalnie rzecz biorąc, to skoro Lord nie żyje... Ja nim jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...