Skocz do zawartości

Nightmare tworzy kucykowe koszmary dla waszych oczu


Nightmare

Recommended Posts

Witajcie, nazwa mówi sama za siebie! Znalazłam na necie taką fajną bazę do kucyków, więc pobrałam i zabrałam się do roboty. Tylko nie umiem jeszcze znaczków. Oto moje dzieła. Przyjmuję też zamówienia. Mogę robić Podmieńce, jednorożce, pegazy, alicorny, krowy, owce, jelenie, zefirki... Na tyle na ile ztarczy mi miejsca na kompie :D Tu jednorożec i pegaz: Na tło nie miałam pomysłu. Zapraszam do zamawiania! Proszę o opisy kolorów i rodzajów, resztą się zajmę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam na necie taką fajną bazę do kucyków

Nie rysuj na bazach. Nawet, jeżeli bez bazy Ci się nie nie wychodzi to rysuj i tak, bo tylko w ten sposób wyrobisz sobie własny styl, kreskę.. bo z tego co widzę te obrazki niczym szczególnym się nie różnią między sobą.

A, jeszcze jedno - sprawa tła. Każde jest takie same i zrobione w Paint'cie, a jeżeli chcesz uzyskać zajedwabisty efekt nieba, pobaw się opcją opacity (czy jakoś tak) w Gimpie. Będzie wyglądać lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyra i Spitfire. Postaram się. W GIMPie... Wstyd powiedzieć, ale nie łapię jak cokolwiek tam mam robić :flutterblush: Wysiadła mi próbna wersja Paint Tool SAI, więc mam tylko Gimpa, Inkscape i Paint. Rozumiem tylko ten ostatni... :flutterblush:


Po dłuuuugaśnym oczekiwaniu, udało mi się wykonać coś... Lyropodobnego. Proszę bardzo! Zapieram się za Spitfire!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...