Skocz do zawartości

Wątek artystyczny Melody


Recommended Posts

Jak sama nazwa wskazuje będę tu przedstawiać moje szkice. Waszym zadaniem jest ocenianie moich bazgrołów. Może to być przerażająca ( ale nie zbyt straszna :flutterblush: ) krytyka, jeżeli wam się nie spodoba. Ale to nie wszystko - możecie także pokazywać tu swoje rysunki. A więc oto moje "(nie)arcydzieła":

rarity_s_mannequin_by_melodydeshy-d5ss522.jpg

Taki sobie Manekin Rarci :).

A tu jest drugi:

fluttershy_among_the_clouds_by_melodydeshy-d5ss92f.jpg

Miałam "wizję" jak Flutterka lata sobie w chmurkach. I proszę, jest.

No to lecimy, jak Fluttershy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rysunek przedstawia manekin, WilkU.

Juuuf...Skończyłam!

img20130126184641.jpg

Zrobiłam to na PaintToolu. Jeśli chodziło ci, Wilczyco, o pokolorowanie kredkami, to niestety nie mam naostrzonych i wszyscy już wiecie dlaczego. Ale spokojnie! Postaram się do jutra znaleźć tą nieszczęsną strugaczkę. I jeśli ktoś ma ochotę - to mogę coś specjalnie dla niego narysować. Nie wiem np. przerysować coś, albo z pamięci naszkicować - jest mi to obojętne. Tylko proszę o konkretny temat. Nie coś w stylu: "Narysuj coś dla mnie, Mel".Mam nadzieję, że podoba wam się i ta Pinkie, mimo braku tła.


Dobrze, zapamiętam sobie tą radę, BlackHawk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skończyłam! Nie zrobiłam Rainbow, a Fleetfoot wyślę ci na PW, Wilczyco. Jaki jest tego powód? Otóż, pierwszy raz w życiu ją rysujowałam i mi nie wyszła. Ale - jeśli będzie was zżerała ciekawość, to oczywiście, że pokażę. Przejdźmy do rzeczy. Zgodnie z życzeniem Księżniczka Luna i Cadence:

princess_luna___epic_queen_of_the_night_by_melodydeshy-d5swfkn.jpg

Trochę mi się nudziło, dlatego zabrałam się do roboty. Największym problemem była grzywa. U Cadence z resztą tak samo:

mi_amore_cadenza_by_melodydeshy-d5swh6q.jpg

Grzywa jest nie całkiem dopracowana , ponieważ oko mi nie wychodziło i chciałam je zakryć. Reszta jest chyba w porządku, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, BlackHawk :fluttershy5:. Tylko...czy ma być pokolorowana? Jeśli tak, czy kredkami lub za pomocą PaintToola? Póki co, koloruję manekin. Kiedy skończę, zabiorę się za Pinkie.


Skończyłam kolorować manekin! Co za ulga...fiuuu...! Dobra, oto on:manekinpok.jpg

Mam nadzieję, że nie jest aż tak źle. Postanowiłam, że tym razem zrobię tło:fluttershy4:

Teraz zajmę się Pinkie-Holmes dla BlackHawka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...