Skocz do zawartości

przeżyj przygodę z księżniczką Cadance


inka2001

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 523
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

*W Crystal empire*

-Księżniczko,myślisz że ktoś np.chrysalis może mieć jakieś plany?

-Nie myśle że tak szybko tu nie wróci.A poza tym nie zaprzątaj sobie tym głowy Galaktyko.

A jeśli mają jakieś plany wobec nas?Wolę być przygotowana!

*Galaktyka wybiega z zamku Crystal Empire*

Odstępy po znakach interpunkcyjnych, ortografia. Popraw to jeśli chcesz, żeby temat dalej istniał :forgiveme: ~ Arjen

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

- Kerian! Nadchodzi! - krzyknęła, dysząc.

*Ciągle ze zdziwieniem patrzy na klacz. Nagle do sali tronowej wchodzi wystraszony kucyk - sługa księżniczki Cadence*

- Pani! - *krzyczy*

- Tak wiem. Zbierzcie rycerzy, wezwijcie moich poddanych i ...... Znajdzcie Galaktykę! - *To księżniczka mówi z krzykiem rozpaczy i wściekłości.*

Link do komentarza

Na zewnątrz rozległ się ogłuszający ryk. Ze ściany spadł obraz księżniczki, która poległa w walce z Sombrą.

*Księżniczka zerwała się z miejsca.Wszyscy rycerze próbowali powstrzymać potwora ale żadnemu się to nie udawało*

- Dingo wezwij posiłki ! - *rzekła do strażnika.*

- To były posiłki -* Odpowiada z przerażeniem Dingo. Nagle bez ostrzeżenia księżniczka wylatuje przez okno, po czym ląduje na przeciw potwora.*

- I co teraz?! -*krzyczy do niego.*

Link do komentarza

Na zewnątrz stał ogromny czarny smok z oczami jak krew. Ział zielonym ogniem. Zaryczał ponownie. Granatowa alicorn wyleciała z zamku i strzeliła fioletowym promieniem w potwora. Ten odbił go łapą w ziemię. W ulicy powstała spora dziura.

Link do komentarza

Na zewnątrz stał ogromny czarny smok z oczami jak krew. Ział zielonym ogniem. Zaryczał ponownie. Granatowa alicorn wyleciała z zamku i strzeliła fioletowym promieniem w potwora. Ten odbił go łapą w ziemię. W ulicy powstała spora dziura.

*Księżniczka rzuciła się na potwora z zaklęciem ale ten ochronił się posągiem księżniczki Celestii i okaleczył Cadance swoimi kolcami. Nagle pojawiła się Galaktyka która oślepia potwora zaklęciem świetlnym. Niestety zaklęcie wymaga potwornej siły i Galaktyka słabnie.*

Link do komentarza

(zdecyduj się na czas przeszły czy teraźniejszy)

Alicorn wyczarowała tarczę, która ochroniła księżniczkę i Galaktykę przed kolejnym zielonym (zwróć uwagę) płomieniem potwora.

*Wtedy Galaktyka odnalazła siły i wzmocniła zaklęcie kiedy nagle potwór zniszczył tarczę i uderzył ją ogonem w nogę. Galaktyka przewróciła się a zaklęcie zmniejszyło się, a wkrótce znikło. Smok znów zaatakował ogonem, tym razem wyrzucając ją w powietrze, w kierunku krainy podmieńców.*

Link do komentarza

Potwór zaryczał. Jednym ruchem ogona powalił osiedle, z którego kryształowe kucyki uciekały w panice.

- Księżniczko, co mamy robić? - zapytała poddana. Jej grzywa oklapła, zupełnie jak u reszty Kryształowych Kucyków.

*Okaleczona księżniczka chwiejnym krokiem podchodzi do poddanej i upada przed nią.*

(i teraz ja wchodzę :D )

*Nagle przybiegła Twilight Sparkle* Co się tu dzieje?! *patrzyła na potwora*

*Cadance wypowiedziała tylko trzy słowa.*

- Galaktyka, potwór, Changea....... -* potem zemdlała.*

Link do komentarza

Śmierć (Jacob) patrzył na Cadenze ze zdziwieniem. Celestia zabroniła mu się do Alicornów zbliżać bo one są prawie nieśmiertelne. Śmierć postanowił jednak się pokazać. Chciał zobaczyć czy naprawdę wiedzą o jego istnieniu. Wybrał do tego Cadence, bo jakiś czar przed nim ją chroni. Zszedł z pobliskiej chmury, stał się widzialny i powiedział do niej normalnym dla niego tonem łamiących się kości (czyli strasznym)

- Witam cię księżniczko Cadenco, czy mnie znasz?

Wyjaśnienie niewidzialności Śmierci

(Śmierć jest tylko widzialna pod koniec życia kogoś. Ale może się stać widzialnym jeśli tego sam zachce. I jeszcze jedno, jeśli ktoś chce zobaczyć Śmierć to musi mieć na oczach specjalne soczewki w których się widzi ósmy kolor magiczny zwany Osilion. Śmierć otacza ten kolor oraz jest kolo niego cały czas)

Wycinek filmu ze Śmiercią od której ściągam wszystko (prawie)

Link do komentarza

Śmierć (Jacob) patrzył na Cadenze ze zdziwieniem. Celestia zabroniła mu się do Alicornów zbliżać bo one są prawie nieśmiertelne. Śmierć postanowił jednak się pokazać. Chciał zobaczyć czy naprawdę wiedzą o jego istnieniu. Wybrał do tego Cadence, bo jakiś czar przed nim ją chroni. Zszedł z pobliskiej chmury, stał się widzialny i powiedział do niej normalnym dla niego tonem łamiących się kości (czyli strasznym)

- Witam cię księżniczko Cadenco, czy mnie znasz?

Wyjaśnienie niewidzialności Śmierci

(Śmierć jest tylko widzialna pod koniec życia kogoś. Ale może się stać widzialnym jeśli tego sam zachce. I jeszcze jedno, jeśli ktoś chce zobaczyć Śmierć to musi mieć na oczach specjalne soczewki w których się widzi ósmy kolor magiczny zwany Osilion. Śmierć otacza ten kolor oraz jest kolo niego cały czas)

Wycinek filmu ze Śmiercią od której ściągam wszystko (prawie)

*Cadance zaczęła wierzgać*

- Odejć z tąd! Znikaj! *krzyknęła*

Link do komentarza

Śmierć spojrzał się na uciekającą księżniczkę, nawet się nie zdziwił. Powiedział tylko

- Ah te księżniczki. Zawsze takie same

Pstryknął palcami i znalazł znowu koło niej i powiedział znowu

- Uspokój się. Celestia zabroniła mi cię zabrać tam gdzie każdy umierający. Ja chcę tylko eee...

Śmierć myślał

- Ja chcę się tylko zaprzyjaźnić.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...