Skocz do zawartości

przeżyj przygodę z księżniczką Cadance


inka2001

Recommended Posts

Śmierć powiedział tak jakby był wszędzie.

- A przecież wiesz kto koło ciebie się pojawi młoda damo!

Po czym Śmierć jak gdyby nic przeszedł koło czujek. Oczywiście nie zadziałały. Śmierć dodał

- Teraz przeszedłem koło tych czujek i nic. Musisz je wymienić na nowe.Ha ha!!

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 523
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

*wzdycha*Ale się tobie nudzi co nie Śmierć. One działają prawidłowo ale nie są przystosowane do kuców z krainy umarłych.

Po czym się zaśmiała i zdezaktywowała swoje systemy. Nie zdejmując skrzydeł podeszła do ognia i przysiadła przy nim.

Jeżeli masz ochotę pogadać to wyjdź i siadaj a jak nie to wracaj do nich.

Po czym wyjęła pianki i zaczepiła na patyk.

Ktoś chce piankę?

Link do komentarza

Nagle zaczęło ciągnąć ogień gdzieś. Małe ogniki zaczęły wirować wokół powoli pojawiającej się postaci. Nagle błysło ostre światło. Pojawił się normalny kucyk o niebieskiej grzywie i czarnych oczach. Powiedział

- Ale dziś wolno to poszło.

Po czym usiadł koło ognia.

Link do komentarza

Ogier powiedział

- Nie dziękuje. Właściwie dużo się działo. Raz podmieniec chciał mnie zabić. Bogowie mnie uratowali. Ruff przeniosła się do krainy Śmierci i zabrała swoje życie. Cadenze się zdenerwowała i też się tam przeniosła. Po kilku godzinach zdenerwowałem się i wrzasnąłem na Ruff bo się gdzieś ukrywała. Teraz obie klacze mnie nienawidzą i idziemy po jakiegoś "Galaktykę"

Po czym Śmierć wyczarował kiełbaski.

Link do komentarza

Dobra. Pochodzimy z roku 2053 co już wiesz. Jestem liderką oddziału lotniczego Airborn naszym głównym zadaniem jest obrona granic przed wrogimi nacjami. Aktualnie prowadzimy wojnę a my z Dark'iem zostaliśmy poproszeni o przetestowanie dopalaczy, które nas jak widać przeniosły w czasie. Aktualnie jeżeli chcesz wiedzieć walczymy przeciw zebrą i zbuntowanym pegazom i kucom ziemi. Ale o wojnie to pewnie wiesz. Jak i o innych rzeczach.

Kiedy opowiadała zjadła kolejną piankę i zaczepiła trzecią piankę na patyk i przybliżył do ognia.

Link do komentarza

Snow zobaczyła w dali ognisko gdy szła do Zecory.

Uuuuuu. Ciekawe co tam robią. Pewnie ognisko. Idę się przyłączyć.

Snow podbiegła do ogniska. Była już obok postaci gdy głośne pikanie ją przestraszyło.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<wygląd mojej postaci

Link do komentarza

Śmierć rzucił Darkowi jakąś maść i powiedział

- Posmaruj sobie, a  poparzenie zniknie.

Po czym Śmierć zaczął szukać czegoś w ogniu. Po chwili wyjął jakieś zwierzątko. Powiedział

- Z tych zwierzątek powstały Feniksy. To ich przodkowie

Zwierzątko spojrzało się na Śmierć i zmieniło się w popiół. Śmierć powiedział

- Żyją tylko w ogniu.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...