Skocz do zawartości

przeżyj przygodę z księżniczką Cadance


inka2001

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 523
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Śmierć się spojrzał na Cadence jak na nierozumiejącego mowę

- Wygląda na mój?! To jest bagaż pewnego maga. Nie wiem skąd się wziął, ale mnie nie lubi.

Śmierć spojrzał się na kufer w dół. Wyglądał na zadowolonego tygrysa który tylko czeka by kogoś pożreć.

Link do komentarza

Śmierć się spojrzał na Cadence jak na nierozumiejącego mowę

- Wygląda na mój?! To jest bagaż pewnego maga. Nie wiem skąd się wziął, ale mnie nie lubi.

Śmierć spojrzał się na kufer w dół. Wyglądał na zadowolonego tygrysa który tylko czeka by kogoś pożreć.

Aha. Gdzie jest Ruffian?

Link do komentarza

Śmierć się zdenerwował

- Ja? Ja uciekałem przed magiczną rzeczą co może mnie posłać do zaświatów, a ty zwalasz zgubienie Ruffian na mnie?

Śmierć spojrzał się prosto w oczy Cadence i powiedział ostrym jak brzytwa tonem

- NIGDY NIE JEST MOJA WINA!!!

Śmierć się ledwo uspokoił i powiedział do Cadence

- Ostrzegałem ją przed tym kufrem. Teraz musisz Cedence wyruszyć do Świata Umarłych by ją uratować. Jeśli chcesz?

Link do komentarza

Śmierć się zdenerwował

- Ja? Ja uciekałem przed magiczną rzeczą co może mnie posłać do zaświatów, a ty zwalasz zgubienie Ruffian na mnie?

Śmierć spojrzał się prosto w oczy Cadence i powiedział ostrym jak brzytwa tonem

- NIGDY NIE JEST MOJA WINA!!!

Śmierć się ledwo uspokoił i powiedział do Cadence

- Ostrzegałem ją przed tym kufrem. Teraz musisz Cedence wyruszyć do Świata Umarłych by ją uratować. Jeśli chcesz?

Skąd wiesz ze jest tam?! - Krzyknęła głośniej.

Link do komentarza

Śmierć zaczął myśleć.

- Zrobiliśmy mały wyścig. No i Ruffian przed metą się przewróciła. Więc powiedziałem "Musisz jeszcze poćwiczyć. Ale niezły wynik jak na 200m 10 sekund.". Ona obraziła się na mnie i zaczęła biec przed siebie . Odwróciłem się i zauważyłem kufer. Wziąłem patyk i zatrzymałem Ruffian i powiedziałem żeby się do niego nie zbliżała. Ona zlekceważyła zakaz i... kufer się zdenerwował i zaatakował Ruffian a następnie pobiegł na mnie. Tyle

Śmierć spojrzał się w niebo i położył się na gałęzi.

Link do komentarza

Śmierć zaczął myśleć.

- Zrobiliśmy mały wyścig. No i Ruffian przed metą się przewróciła. Więc powiedziałem "Musisz jeszcze poćwiczyć. Ale niezły wynik jak na 200m 10 sekund.". Ona obraziła się na mnie i zaczęła biec przed siebie . Odwróciłem się i zauważyłem kufer. Wziąłem patyk i zatrzymałem Ruffian i powiedziałem żeby się do niego nie zbliżała. Ona zlekceważyła zakaz i... kufer się zdenerwował i zaatakował Ruffian a następnie pobiegł na mnie. Tyle

Śmierć spojrzał się w niebo i położył się na gałęzi.

- Myślę że wiem o co chodzi. Ruffian bardzo dużo przeżyła. Wszyscy śmiali się z niej, zwłaszcza gdy miała ostatni z wielkich wyścigów. Przyjaciele, którzy ją trenowali obrazili się na nią. Została osamotniona i ciągle błąkała się sama. Teraz już wiesz dlaczego tak zareagowała?

Link do komentarza

Śmierć poszedł zrobić sobie herbatę. Zrobił i poszedł do tego tajemniczego pokoju. Na ścianach były klepsydry. Śmierć szukał klepsydry z napisem Ruffian. Niestety jej nie znalazł. Zdenerwował się i wyszedł z domu, wziął po drodze kosę.

Link do komentarza

Śmierć poszedł zrobić sobie herbatę. Zrobił i poszedł do tego tajemniczego pokoju. Na ścianach były klepsydry. Śmierć szukał klepsydry z napisem Ruffian. Niestety jej nie znalazł. Zdenerwował się i wyszedł z domu, wziął po drodze kosę.

Cadence szła i szła aż doszła do jakiegoś pokoju.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...