Skocz do zawartości

Via ad Equestria [NZ] [TCB] [Crossover] [Adventure]


Mam kontynuować tą historię, czy najpierw skończyć moje poprzednie opowiadania?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mam kontynuować tą historię, czy najpierw skończyć moje poprzednie opowiadania?

    • TAK! Pisz to, a poprzednie wywal na śmietnik!
      5
    • Nie, najpierw dokończ poprzednie, a potem bierz się za coś nowego.
      12
    • Jak chcesz... I tak czekam na wszystko co piszesz.
      9
    • Daj se spokój z pisaniem, kaleczysz nasze oczy!
      1
    • Yyy... A pisałeś coś wcześniej?
      1


Recommended Posts

Wstęp do mojego nowego opowiadania. Napisałem to, bo w nocy tak mnie natchnęło.

Via ad Equestria - prolog
 

 

Wszystkie (arcy)dzieła autora:
(W kolejności powstania.)
1. Opowieści Green Timid
2. Jak zostałem kucykiem
3. Powrót ludzkości
4. Via ad Equestria

5. Inwazja

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 10 years later...

Witam serdecznie.
 

Myślałem, że 2 strony to był rekord. Otóż nie, mamy pół strony fanfika! 158 słów. Pod jaką kategorie xrablli się to łapie? Drable? Nie pamiętam, jakie były limity. Mniejsza. Jest to pewne wyzwanie do skomentowania, no ale spróbujmy.
 

Fabularnie mamy tu grupę sponyfikowanych, chyba przyjaciół, która nocuje w drodze do Equestrii. Nie znamy powodów, dla których podróżują w ten a nie inny sposób.
 

Nie znamy także relacji pomiędzy postaciami. Wiemy zaledwie, że jedna, ta, z której perspektywy plus minus opisywana jest scena, została wybrana ich przywódcą trochę wbrew swej woli. O reszcie dowiadujemy się zaledwie o szczątkach wyglądu i rasach. Nie jest tego wiele.
 

Technicznie jest dobrze, ale powiedzmy sobie szczerze, po prostu nie ma gdzie się tu potknąć. Opis i styl daje rade, ale w związku z długością nie rozwija się i ciężko się w to wczuć, przez to nie ma też wiele klimatu (o ile w ogóle jakiś jest).

Kończąc ten komentarz, który wychodzi dłuższy od fanfika, ciężko mi to nawet podsumować. Ciężko mi powiedzieć, czy był tu potencjał czy nie, bo zwyczajnie na tej połowie strony nie mogę tego zaobserwować, nie mogę więc też tego polecić. Jak na razie było okej i tylko tyle. Albo aż tyle, znów zważając na długość.
 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Ziemniakford
Poprawka błędu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...