Skocz do zawartości

Zombieland


Recommended Posts

Witam, chcę zaprezentować wam jeden z lepszych filmów o zombie.

Oto Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=071KqJu7WVo

Troszeczkę informacji na temat filmu:

Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości. Cały świat został opanowany przez hordy krwiożerczych zombie. Dwóch ocalałych mężczyzn spotyka się przypadkowo i łączy siły. Jeden z nich, Columbus, jest słabeuszem, który dzięki inteligencji i przestrzeganiu paru sformułowanych przez siebie zasad zdołał przeżyć. Z kolei Tallahassee to twardziel znajdujący przyjemność w walce z zombie. Wkrótce mężczyźni spotykają dwie dziewczyny, Wichitę i Little Rock, które także zdołały przetrwać.

Jesse Eisenberg - Columbus

Woody Harrelson - Tallahassee

Emma Stone - Wichita

Abigail Breslin - Little Rock

Amber Heard - 406

Bill Murray

Derek Graf - Klown Zombie

I taki mały filmik jak można spędzić dobrze czas na mieście :fluttershy5:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Zombieland? Jeden z moich ulubionych filmów o zombie (a oglądałem ich sporo). Genialna jest kreacja głównego bohatera, który jest jednocześnie narratorem opowieści oraz motyw tych jego porad/zasad dotyczących metod aktywnego przeżywania w świecie opanowanym przez żywe trupy.

Z całą pewnością obejrzę część drugą... mam tylko mieszane uczucia, co do zasadności jej powstania. Często bowiem kontynuacje są wielkimi rozczarowaniami.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Bardzo dobry horror łączący się z komedią, warto moim zdaniem go obejrzeć. Ciekawi mnie zaś jak im wyjdzie ta druga część, czy będzie lepsza od pierwszej części czy nie. No ogólnie rzecz biorąc, film bardzo dobry i nic więcej nie potrzeba dodawać :pinkiep:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...