Skocz do zawartości

Problem - PIÓRKO OD TABLETU


Recommended Posts

Mam dość upierdliwy problem. Posiadam tablet firmy "Pentagram", który sam w sobie zły nie jest (no prócz tego szatańskiego logo) . Ale swojego długiego czasu służył Mi miast myszki. A że nie mam zwyczaju szczególnej dbałości o przedmioty Moje piórko wygląda i działa antagonistycznie. jest połamane i wygięte, rysik prawie całkowicie się spiłował, klawisz co chwile wypada i zresztą praktycznie nie dziala. ogólnie masakra. Najprościej byłoby po prostu zdechlaka wyrzucić i kupić sobie nowego. no. pozornie najprościej. Bo nie wiem gdzie mogę nabyć samo piórko (bez potrzeby kupowania nowego tabletu)

Pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Poszukaj na alegro, ale warto też wpaść do sklepu Bamboo czy też Media- Marktu. Kiedyś tam sprzedawali ale nie jestem pewna czy teraz też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tablet firmy "Pentagram"

ale warto też wpaść do sklepu Bamboo

:facehoof:

Ja proponuję Ci napisać w tej sprawie do Pentagrama, czy mieliby na odsprzedaż/w sklepie firmowym piórko.

Tani rysik - wyrzucenie pieniędzy w błoto. Przekonałem się o tym na własnym portfelu

Teraz to raczej mówisz o tablecie multimedialnym, bo piórko/rysik (jak zwał tak zwał) jest niezbędne do używania tabletu graficznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić tableta od KUPA ? xD

A nie kurczaki, Pentagram kurczaki jakiś.

Nie dziwota, że się popsuł. Jak tym sam Szatan może kieruje i teraz będzie cię namawiał do kupienia nowego piórka i jednoczesne wyrzucanie pieniędzy w błoto/kupe? xD

Ja tam się na tym nie znam, ale i tak się wypowiem i odpowiedź zatwierdzę.

O-o Widzisz? Już to zrobiłam! Nie powstrzymasz mnie. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. pentagram jako symbol nie jest zły. :P

Pentagram na kościele

Chyba na antykościele.

A co do tego symbola to.. Być może? :ming:

U mnie w sql jest zawieszka 'Katoliku! Uważaj!' i 'Chrześcijanie! Patrz, co nosisz!'

I jest pokazany Pentagram. Coś tam jest napisane że rogi u góry znaczą władzę Szatana a te na dole, że człowiek jest bogiem.

Oraz, mam taką bransoletkę z pentagramem, apokalipsą i takimi podobnymi i jakieś napisy. :megusta:

Prawdopodobnie po Chińsku. Zawsze gdy ją nosze, przytrafia mi się szczęście. :forever_alone:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To diabelstwo!! Nie dość że okultystyczne znaki, które są jak zaproszenie dla złego ducha to jeszcze bałwochwalstwo ,które na złe duchy otwiera! Najlepiej pozbądź się tej bransoletki, ja polecam zamiast tego nosić Święty Medalik, bo on niejednokrotnie życie ratował. A to co Ty nosisz, to tylko pozory tego "szczęścia" i później mogą być okropne konsekwencje. Jestem osobą, która też kiedyś była poobwieszana tym wszystkim i teraz wiem co mówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piórko od tabletu? Hmmm

Czemu by nie wyjąć części z pogiętego piórka i złożyć je w jakiejś rurce? Zamiast uszkodzonego przycisku dać nowy, i ładnie to złożyć w całość?

Z tego co ''widzę'', piórko jest powyginane, ma trochę zjechany rysik, i przycisk nie styka :D

Mój sposób jest trochę ''wtf'', ale koszt to mniej więcej 5 zł?

Pracy przy tym nie ma dużo, a da efekt ^^

Chyba, że piórko naprawdę prosi o śmietnik, to wtedy trzeba będzie odłożyć parę groszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...