Skocz do zawartości

Moja OC - Amber Royal


Spectra

Recommended Posts

Zazwyczaj nie lubię OCków, bo są słabo zrobione, zwłaszcza w Pony Creatorze. Ale przeglądając podania do klasy Jej Wysokości Księżniczki Luny zauważyłem tego OCka i muszę przyznać, wygląd jest dobrze zrobiony. Chętnie zobaczyłbym Amber w serialu.

8/10

Link do komentarza

Z tego co zauważyłam(mogłam coś pominąć i nie zauważyć ), to nikt o tym nie napisał o tym, co udało mi się 'wypaczyć'. No więc Amber jest alicornem, tak? A mogłam to wywnioskować dopiero po przeczytaniu (na obrazku Amber nie ma skrzydeł). Nie licząc tego, bardzo podoba mi się ta postać. W sumie muszę się przyznać, że obrazek bardziej mi się podoba od reszty Twojej pracy. :P

Link do komentarza

Z tego co zauważyłam(mogłam coś pominąć i nie zauważyć ), to nikt o tym nie napisał o tym, co udało mi się 'wypaczyć'. No więc Amber jest alicornem, tak? A mogłam to wywnioskować dopiero po przeczytaniu (na obrazku Amber nie ma skrzydeł). Nie licząc tego, bardzo podoba mi się ta postać. W sumie muszę się przyznać, że obrazek bardziej mi się podoba od reszty Twojej pracy. :P

Tiaa.. Gdy robiłam ten obrazek miałam strasznego lenia i nie chciało mi się robić skrzydeł.. Poprawię to w najbliższym czasie :) Po za tym dziękuję za miły komentarzyk :fluttershy5:


Małe pytanko. Jej Cutie Mark to jakieś nawiązanie do Armor Games? Mają takie same logo tylko bez kryształu w środku =3

Raczej nie.. Cutie mark wymyśliłam sama, gdy grałam w gre. :D

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Mam kilka pytań ...

1.Dlaczego akurat Amber ? Zarówno CM jak i wygląd nie nawiązują do tego .

2.Dlaczego i w jakim celu alicorn ? Jakby zwykła rasa to była zła . Alicorny to patologia.

3.Na co jej ten lis jako zwierze ?

4.Niby z czym ona walczy,że to jej talent ? I po co wpychać Alicorna na siłę do talentu pasującego do każdej rasy ?

5.Jakiekolwiek uzasadnienie rasy ... Rodzice byli zwykłymi kucami,więc skąd ? -_-

Link do komentarza

Mam kilka pytań ...

1.Dlaczego akurat Amber ? Zarówno CM jak i wygląd nie nawiązują do tego .

2.Dlaczego i w jakim celu alicorn ? Jakby zwykła rasa to była zła . Alicorny to patologia.

3.Na co jej ten lis jako zwierze ?

4.Niby z czym ona walczy,że to jej talent ? I po co wpychać Alicorna na siłę do talentu pasującego do każdej rasy ?

5.Jakiekolwiek uzasadnienie rasy ... Rodzice byli zwykłymi kucami,więc skąd ? -_-

1. Podoba mi się to imię. Nigdzie nie napisano, że musi być jakieś powiązanie do CM :)

2. Po prostu nie umiem wybrać między dwoma dobrymi rasami. Skorzystałam więc z tego, że może być tym i tym jednocześnie :fluttershy5: Po za tym wyobraź sobie jakie super sztuczki może robić Alicorn za pomocą magii oraz skrzydeł :pinkie2:

3. Lisy są bardziej niezbędne do życia niż powietrze ;D

4. Walczy bo lubi i do tego ma talent. Nie musi mieć przecież jakiegoś określonego przeciwnika.. A ja tej rasy nie wpycham na siłę. Tak jak napisałam powyżej "nie umiem wybrać". Ok.. Wiem! Złe wytłumaczenie.. To może takie :

-"Mogę więc mam :D" > Więcej tłumaczy :D

5.Uzasadnienie rasy:

Podobno jeśli jeden z rodziców jest jednorożcem a drugi pegazem to jest 0,33% szans, że dziecko będzie Alicorn'em. Nie wiem gdzie ja to wyczytałam ale na razie się tego trzymam :D

Ja mam wytłumaczenie na wszystko :fluttershy5:

Link do komentarza

Czasem lepiej pomyśleć dłużej niż iść na łatwiznę

Raz już tak próbowałam wybierać gdy grałam w gre.. Miałam do wyboru dwie rożne klasy (łucznik i mag), obydwie dobre.. i skończyło się na tym, że co parę tygodni zmieniałam klasę. W końcu się zdenerwowałam i przestałam grać :D

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...