Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Aretra

Wymyśl rodzinę dla RD!

Recommended Posts

rainbow_family_by_equestriaboy-d470z7b.p

 

Hejka!

tym razem coś lepszego! Tutaj, możecie się wykazać waszą wyobraźnią, twórczością i umiejętnością pisania ciekawej prozy. Waszym zadaniem jest wymyślenie wybranego członka rodziny np. tatę, mamę, wujka itp.. i opisaniem go w wybrany sposób (opisując/rysując/jak chcecie byleby to miało ręce i nogi)

Szablon pomocniczy:

 

 

Spoiler


Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Wygląd:
Kim jest dla RD(ciocią, wujkiem, mamą itd.):
Relacje RD z tym kucykiem(pokłóceni, kochają się itp.):
Charakter:
Krótka historia:Oczywiście ten sposób powyżej(w spoilerze) będzie mniej ceniony.

Zaczynajcie!
Wymyślajcie najfajniejsze opisy!

Powodzenia!

Edited by Sosna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stormy Dash była mniej znaną ciotką Ranbow Dash. Jej talentem były akrobacje w powietrzu ( co też odziedziczyła po mniej RD:rd8:). Stormy była kłótliwa, przez co też nie miała przyjaciół:rd5:. Mimo to była obdarzona wspaniałym talentem i urodą:rd9:. Miała bowiem piękną czarną grzywę z granatowymi pasemkami i sierść w kolorze fioletu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba w cały opisie rodu Dash nie mogło by zabraknąć ciotecznego stryja ze strony babci ojca szwagra prawda? Ot ten znakomity członek (hyhyhyh) tego rodu nosił zacny tytuł Hrabiego a jego imię obijało się dźwięcznym tonem o mury budynków w których zostało wypowiedziane a brzmiało ono Volercer Dash. Z czasów z których pochodzi ten zapomniany opis Volercer miał około 20 lat był młodym ambitnym pegazem który kochał przygody był również uzdolniony w zakresie sztuki lecz jego podstawową cechą była olbrzymia chęć pomocy innym za wszelką cenę. Jego wygląd nie jest do końca znany lecz wnioskując z pewnego obrazu można domyślać się iż jego grzywa oraz ogon były koloru szaro-czerwono-pomarańczowego a jego sierść jasno błękitno-zielonego. Miał duże lazurowe oczy a na jego skrzydłach widniały plamy koloru łososiowego. Reinbow nie znała go osobiście ponieważ ten przodek żył wiele lat przed nią lecz legendy o nim są wieczne i mała Reinbow często słyszała je od swej mamy na dobranoc. Volercer zapisał się w historii rodu Dash jako bohater. Mianowicie pewnego pochmurnego dnia gdy miłościwie panująca nam księżniczka Luna zaczynała sprowadzać mrok na naszą piękną krainę z lasu EverFree wybiegła olbrzymia wataha patyko-wilków. Kucyki uciekały w popłochu lecz marne były ich szanse na ucieczkę w ten na tle pochmurnego nieba pojawił się przodek Reinbow i kilkoma szybkimi ruchami pokonał całą watahę patyko-wilków po czym zniknął i przez wiele lat nikt go nie widział...

Tutaj kończy się opis tego członka (hyhhyhy) rodu Dash najprawdopodobniej dlatego iż biblioteka w której księgi z legendami były przechowywane spłonęła w 5 rocznicę bohaterskiego czynu Volercer'a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matka Rainbow Dash nazywa się Clinic Fame, jej znaczkiem jest wózek, nie pozorny wózek dziecięcy. Pracuje ona w klinice dziecięcej, czyli jest opiekuńcza. Ma jedną córkę o imieniu Rainbow Dash, którą bardzo kocha i jej ufa. Jedną z jej cech jest dobroć, jest raczej skromna. Skoro już o wadach to i odpowiem o wadach. Jest ich nie za dużo, a przede wszystkim: przewrażliwienie. Jej historia, nie jest jakaś wyjątkowa. Zaczęło się od tego jak urodziła się oczywiście w mieście na chmurach-mieście pegazów. Wychowywała się z dyscypliną. Uczyła się średnio. Kiedy była dorosła poślubiła ogiera o imieniu Claisnbow Dash i przejęła od niego nazwisko. Poczęła pracować z dziećmi w klinice, ponieważ je uwielbiała. Zawsze marzyła o córeczce jednak jej marzenie nie mogło się spełnić przez kilka lat. Po ok 5 latach od ślubu narodziła się Rainbow Dash-wymarzona córeczka. No cóż prawie wymarzona. Rainbow była niesforną buntowniczką, jednak pomimo pozorów-matka sobie dobrze radziła z małą ,,tęczą''. Teraz kiedy Rainbow mieszka sama rodzina często ją odwiedza, w tym zatroskana Clinic Dash.

-----------------------------------------------------------KONIEC-----------------------------------------------------------------

Share this post


Link to post
Share on other sites

White Dash to siostra Rainbow Dash o rok od niej młodsza.

Niebiesko biała pegazica o błękitnych oczach i cutie marku śnieżki którego zdobyła tworząc śnieg.Jest lojalna,kłamliwa,sprytna.

http://1.bp.blogspot.com/-WlxTuf0Vd1I/UNi3VruWd5I/AAAAAAAAAaY/EWki4sN1hEU/s1600/siostra+Rainbow+D+White+D.png

White Dash druga córka państwa Dash i siostra Rainbow.White Dash często skarżyła na swoją siostrę i zrzucała na nią winę.W wieku 11 lat ukradła diamentowy diadem swojej matki za co Rainbow dostała lanie.Jej matka miała jej to za złe i zabrała jej rzeczy Wonderbolts.Ktoregoś dnia ukradła pieniądze z banku za co dostała odsiadkę chce pogodzić się z siostrą ale ta nie chce z nią rozmawiać.

(Wiem okropnie mi wyszło :flutterblush:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dash została wychowana przez skrajnie lewicową komunę żydowskich murzynów z Nowego Jorku. Ponieważ lubili ciężkie drugi, nikt nie chciał im uwierzyć na słowo o kolorowym, gadającym kucyku, najczęściej zbywając ich słowami:

- Spadaj ćpunie, albo zawołam policję! Chcesz wylądować w więzieniu? CHCESZ TEGO, CZARNUCHU?

Biorąc te słowa za wyjątkowo obraźliwe i antysemickie, udali się do lokalnej komendy policji, ale na jednostce przyjmował wtedy Sancho Gomez mówiący jedynie po hiszpańsku.
Nie znajdując więc zrozumienia w prawdziwym świecie i troszcząc się o przyszłość małej (wtedy jeszcze) klaczy, zawołali po Pana Mietka - najlepszego czarodzieja w mieście, który był w stanie otworzyć portal do przedziwnego, bajkowego świata, za przysłowiową butelkę denaturatu.

Tak też uczynili.

Dashie niestety musiała przejść przez portal sama, ponieważ Mietek nie posiadał na tyle many by móc wysłać więcej osób... Zresztą powoli przerzucał się z wanda na axa i musiał klepać nowe skille. Ludzie z innej gildii zaczęli go doganiać w levelu, co nie było zbyt miłe, a jeszcze mag Dolan, co zaprzedał duszę Diubłuwi - odwieczny wróg Mietka - zrobił questa na dragona i wydropił sworda of majta.

RmVF3b5.gif

Wracając w każdym razie do opowieści:
Niebiesko-sierściuchowa milusińska przeniosła się do Equestrii, a jedyne co wiedziała o życiu to jak wydupiać żyły na ręce, bo jej przybrany ludzki ojciec lubił ładować ze strzykawy. Zresztą była młoda i niewiele pamięta z tamtego okresu, ale to zapamięta do końca życia. Raz się tak zakwasił, że matce słoninę przyniósł mówiąc, że nie piątek.

A TO PRZECIE ŻYDZI BYLI!

No i w tej Equestrii wypadła z portalu gdzieś na krajowej siódemce, miedzy Kopycinem a Grzywinem Dolnym. Prawie, że ją rozjechał tabor cyganów, którzy dostają się wszędzie - nawet do Equestrii i nikt nie ma pojęcia jak to robią (w każdym razie nadal ich nikt nie lubi, ale to nie jest ważne dla tej opowieści). No i by ją rozjechali, ale na szczęście pegazi robotnik budowlany to zobaczył i ją uratował a potem rzucił za cyganami kluczem francuskim, ale ich nie trafił, bo popylali ze 110 km/h starą Ładą. Jak ją tak uratował, to tak patrzy i się pyta:
- Skąd ty jesteś?
A ona odpowiada:
- Z Kieleckiego
Bo pamiętała, że przecie jej żydowska przybrana rodzina jadła taki majonez bo im przypominał rodzinne strony, których w życiu nie widzieli, ale babka babki z nich pochodziła. I wszyscy nawet znali jedno magiczne słowo, ale jest brzydkie, więc go Dashie nawet nie pomyślała głośno.
- Kieleckie? Nie znam - odpowiedział robotnik - ale wiem, kto może znać.

I zabrał ją do generała Szkapowicza co to zarządzał tutejszym chmurnym miastem. No i ten generał się wydarł na niego, ale potem zobaczył Dashie to mu się głos załamał i się wyciszył, bo mu przypominała jego własną córkę jak ta jeszcze była młoda i nie poleciała w świat śpiewać w rockowej kapeli La Granda Bomba.
- To dziecko jeszcze - mówi.
- No mówię przecie - odpowiada robotnik.
- K**wa cię w głowę zaraz j***ę. B**u pieroński, kudłaczu za***ny. Nie pyskuj mi tutej, bo każę po poligonie przebiec - powiedział z wykorzystaniem jednak tego złego słowa generał i nawet dorzucił kolejne i inne też, którego niebieska się miała w przyszłości dopiero nauczyć od pracowników cementowni SEMTEX, ale już teraz miała okazję usłyszeć i podziwiać.

Bo dźwięczne było, czego odmówić nie można.

- Weź ją... Zostaw na jednostce w sumie. To się zaopiekujemy, póki ci z urzędu nie odpiszą co z nią zrobić.

No i Rainbow została na jednostce, bo ci z urzędu nie odpisywali przez kolejne kilkanaście lat, bo burdel mieli w papierach i rząd zmieniał się co pół kadencji bo kuce na ulicy opony paliły, że "więcej chleba, mniej podatków, gdzie leziesz k**wo jak tu ruch prawostronny jest, c**j ci w oko..." i inne takie.
No to się klacz wychowywała wśród wojskowych, w większości z poboru, co to nie należeli do najbieglejszych umysłowo ale musieli dużo ćwiczyć. To ona też chciała być jak oni - dużo ćwicząca i śmiejąca się, że książki są dla pedałów bo prawdziwy ogier to co najwyżej pornole czyta, jak tam są jakieś smaczki z życia klaczy na rozkładówce.

Nie wiedziała jeszcze o co chodzi, ale to przyszło z czasem.

Tak czy siak... No w każdym razie dziewczynie nie do końca wyszło, bo jednak nie była taka głupia i jak na jednostkę kiedyś przyjechał z innego państwa (z Equestrii zaczy się, bo Dashie była póki co w Equestrii jako świecie a nie jako kraju) taki ważny gość i ją zobaczył, to mówi:
- Hej, Hej. Joł. That dziewczyhna jest good at matma i good ćwiczy, so I can wziąć ją to the moje państwo! So she will be mądra i mieć pieniądze!
- p****ol się, fagasie - odpowiedział wpierw generał, ale potem się zreflektował, bo przecież rzeczywiście byłoby jej lepiej. To więc pił przez następne trzy dni i serce mu się kroiło kolejny raz, ale zgodził się i powiedział:
- Dashie... To twoja wielka chwila i szansa. Musisz pojechać tam z nimi i zostać kimś, bo u nas to g**no jest i szczyny, i byś biedę klepała. Jak ja cię kocham jak dziecko, weź ty osiągnij coś w życiu dzięki temu, a kiedy już będzie ci dobrze, to wspomnij o nas i może odwiedź czy coś.

No to dziewczyna pojechała i ją zakwaterowano w Cloudsdale i się tam uczyła, i pracę dostała, i zechciała zostać szefem Wonderbolts, i poznała przyjaciółki.

I śle kartki czasem do rodziny - tej drugiej, już kucykowej (bo pierwszej praktycznie nie pamięta i nie ma jak tam portal otworzyć, bo w Equestrii nie ma czarodzieja Mietka) - wspominając im co się dzieje i co osiągnęła i jak ich kocha.

No to w skrócie, rodziną RD są:
- nieznani rodzice biologiczni
- komuna żydowskich murzynów z Nowego Jorku
- pan Mietek (czarodziej)
- robotnik budowlany z krajowej siódemki
- Generał Szkapowicz
- około 800 poborowych
- około 100 zawodowych

Ale najbardziej to chyba jednak generał, bo on się nią opiekował najdłużej i pilnował też, co czasem smuciło wojaków.

To tyle.
 

rainbow_dash_approved_by_ambris-d4bdn33.

To jest tak zaje*iste, że aż Rainbow aprovnęła~ Cuddly doggy
Ja pierniczę, ale faza xD ~ Arjen
Avan Wunderwaffe w całej okazałości! ~Yarv

:^) ~ CJBiF

Edited by ChemiajestBeiFuj
  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ok , to moja wizja rodziny RD.:twilight2:

Mama :

Imię : Cloud Dash

Wiek : Dorosła klacz

CM : Dwie chmury

Gatunek : Pegaz

Wygląd : Niebieska sierść , granatowa grzywa , oczy bordowe .

Charakter : Pracowita , opiekuńcza , odpowiedzialna . Pracuje w produkcji chmur . Nie jest za szybka .

Siostra :

Imię : Cute Art

Wiek : O dwa lata starsza od RD

CM : Pędzel

Gatunek : Kucyk Ziemski

Wygląd : Jasno-zielona sierść , tęczowa grzywa , oczy granatowe .

Charakter : Spokojna , zamknięta w sobie , zawsze grzeczna . Uwielbia malować .

Brat :

Imię : Colourful

Wiek : O cztery lata młodszy od RD

CM : Nie ma

Gatunek : Pegaz

Wygląd : Tęczowa sierść , granatowa grzywa , oczy jasno-zielone .

Charakter : Kapryśny , ma pretensje do wyglądu , dokucza innym .

Tata :

Imię : Musical

Wiek : Dorosły ogier

CM : Nuta

Gatunek : Kucyk Ziemski

Wygląd : Biała sierść , tęczowa grzywa , oczy różowe .

Charakter : Wesoły , mało poważny , zawsze dopisuje mu dobry humor . Rozkręca każdą imprezę .

Zdjęcia : :rd9:


Siostra :rd9:


Brat:rd9:


Tata:rd9:


Mama:rd9:

post-3482-13662250303181_thumb.png

post-3482-13662250303842_thumb.png

post-3482-13662250304063_thumb.png

post-3482-13662250304474_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matka RD nazywała się Lighting Bolt. Była ona białem pegazem ze złotą grzywą i ogonem. Jej kolor oczu był srebrny. Jej cuty markiem była świecąca błyskawica. Gdy leciała, nieważne jak szybko, jej grzywa oraz ogon zaczynały świecić jasnym białym światłem. Pomagała ona nocnym pomocnikiem w rozganianiu chmur.

Ojciec RD nazywał się Water Tornado. Był on granatowym pegazem z czarną grzywą. Miał on granatowy kolor oczu. Jego cuty markiem było wodne tornado. Latając w koło z wielką prędkością tworzył on tornado z wody oraz był jednym z najszybszych lotników w całej Equestrii. Pracował on przy nawadnianiu suchych terenów i dostarczaniu wody do Cloudsdale.

Piszę "była" oraz "był", ponieważ oddali oni swoje życie dla RD.

Gdy LB miała RD w brzuszku z WT, pojawił sie w Equestrii wielki problem. W całej kraine znikło całe szczęście i wszystkie kucyki były smutne. Jeden z jednorożców szukających na to lekarstwa znalazł legendę, która mówiła "Tylko padający deszcz, który napotka na swojej drodze światło, może może wlać skamieniałe serca kucyków radość." Poproszono więc Lighting Bolt oraz Water Tornado aby stworzyli tęczę. Przez całe 3 dni próbowali ją stworzyć lecz się nie udawało. Czwartego dnia, w którym były planowane narodziny RD, powstał pomysł, aby LB została zrzucona w wielkiej wysokości, tym samym rozwijając niewyobrażalną prędkość, a WT w tej samej chwili będzie tworzył tornado. Gdy zostało ona zrzucona, stała się najgorsza z możliwych rzeczy, tj. zaczęła rodzić. Przez ból zapomniała o używaniu skrzydeł więc spadała tak szybko jak się dało prosto na ziemie. Tworzyła tak wielkie światło, że żaden kucyk nie mógł na nią patrzeć. Gdy tornado było już gotowe LB była już przy samej ziemi. WT zauważył to i najszybciej jak mógł wyskoczył z tornada w stronę LB aby ją ratować. Tym samym ciągną za sobą całą wytworzoną wodę. Złapał LB w przy samej ziemi lecz w chwili ich zetknięcia powstał wielkie wybuch tworzący monstrualną tęczę. Gdy się wszystko uspokoiło wszystkie kucyki, pegazy i jednorożce widzące co się właśnie stało, pędziły w stronę LB i WT. Niestety, zastali tam jedynie małą RD, z której biły wszystkie kolory tęczy.

razen.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

imię: Speedy

nazwisko: Dash

wiek: 20lat

wygląd: czarny z pomarańczowo - żółtą grzywą

Kim jest: starszym bratem

relacje: dokuczają sobie

charakter: zaczepny, próżny, odważny

historia: z rd mieszkał pod jednym dachem, w ciągle dokuczał młodszej siostrze. Zaczepiał i lubił się wywyższać, i mówić rd, że nie umie latać i że on jest lepszy. Jego znaczek to dwie żółte pioruny które wylatują z chmury. Lubi się pojedynkować i ścigać z gorszymi, bo zawsze chce wygrać.

Pilnuj ortografii, bo błędy sadzisz straszne~CD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co tam, też mogę.

Bolt Dash była ciocią RD, słynęła z szybkiego latania i z rozgarniania chmur. Jej Cutie mark to dwie niebieskie błyskawicę, przecinające chmurę z dwóch przeciwnych stron. Mieszkały ze sobą długo. Klacz była fioletowa z niebieską grzywą i ma granatowe oczy. Ona była pierwszą nauczycielką latania dla Rainbow. Uwielbia w jak najszybszym czasie rozgarniać chmury.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matka RD była jednorożcem a ojciec pegazem.RD miała mieć róg ale został ucięty przez wiedźmę z Sarenti.Matka RD nie darowała tego wiedźmie i ją zabiła oraz sama zginęła.Ojciec nie mógł sobie z nią poradzić i zostawił ją pod sierocińcem.Mówią że ojciec RD żyje ale poza Equestrią.    :salut: :aWe6O: :rbd::kuv81::HLihR:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno temu praprapradziadek RD był głównym generałem armii kucyków i ocalił całą Equestrię przed gryfami za co Celestia obiecała mu ,że zostanie alicornem lecz on ze względu na skromność odmówił.Powiedział tylko ,że Celestia obieca mu że za 4 lub 3 pokolenia jego  praprapraprawnuczka zostanie alicornem ,Celestia zgodziła się :tiablush: .I tak Rainbow Dash urodziła się alicornem.Lecz wkrótce po urodzeniu została porwana przez pewnego kucyka który też miał zasłużone czyny u Celestii.Zazdrościł RD i uprowadził ją do jaskini na końcu Equestrii i tam zlikwidował jej róg  :rainbowcry: .Gdy Celestia przybyła na miejsce było już po wszystkim i ukarała kucyka dożywociem :woops:  .RD wróciła szczęśliwie do rodziny ,Celestia obiecała ,że gdy RD kiedykolwiek ocali Equestrię to na nowo uczyni ją alicornem ,lecz postawiła warunek ,że RD musi zrobić to sama .RD o tym nie wie :dunno:  lecz jej rodzice mają taką nadzieję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imię: Rezi

Nazwisko: Dash

Wiek: 22

Wygląd: Czarny kucyk z szarym irokezem

Kim jest: Wujkiem

Relacje: Czasem spędzają ze sobą czas.

Charakter:pracowity ponury

Znaczek;nagrobek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imię: Lightning

Nazwisko: Dash

Wiek: 3 lata starsza od rainbow.

Wygląd: Śnieżnobiała klacz z tęczową grzywą i błękitnymi tęczówkami.

Kim jest dla RD: Siostrą

Relacje RD z tym kucykiem: Są jak najlepsze przyjaciółki.

Charakter: Miła, pomocna, łatwo ją wkurzyć, lojalna, wiecznie uśmiechnięta.

Znaczek: Piorun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imie: Blitz Dash

 

Wiek: 19 lat (co, RD ma 21)

 

Wyglad: Zielona klacz z teczowa grzywa i zolzymi oczami

 

Kim jest: Siostra RD

 

Relacje RD z nia: Lubia robic wyscigi

 

Charakter: Taki sam jak RD

 

Znaczek: Teczowa chmura z piorunem (zoltym)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imię : Rock Fighter

Wiek: 26

Wygląd:Wysoki pomarańczowy kucyk ziemski z beżową grzywą.

Mąż

Bardzo się kochają

Spotkali się na farmie Applejack. Dash zakochała się od pierwszego wejrzenia, on też po roku wzieli ślub.Mają córkę Diamond Rainbow i syna Ember Stone'a.

NgGPqNd.png

Edited by Christina
nie to zdjęcie

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...