Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

Jako żeby było bardziej niespodziewanie steruje ruchami atakujących.

---------------

Nagle z mgły i deszczu wyszły 4 duże postacie. Popatrzyły się na Ruffian po czym ukazały swoje oblicze. zerwały z siebie skórę i ukazały się wielkie czarne zjawy o postrzępionych ubraniach bez twarzy i w kapturze. Spojrzały się znowu na Ruffian i rzuciły się na nią z przerażającym krzykiem. To były Feary czyli potwory które pojawiają się kiedy ktoś jest smutny lub przestraszony w krainie Śmierci.

Link do komentarza

Nagle z mgły wyszły wielki wilkołak. Spojrzały na Ruffian, a następnie na WaveXa. Warknął głośno po czym zaczął wyć. Na niebie pojawił się księżyc. Wokół słychać były krzyki kucyków i pękające szyby. Okazało się że to jest miasto wilkołaków.

--------------

Tymczasem w tawernie działa się rzecz straszna. Barmanka zaczęła się zmieniać w wilkołaka. Na szczęście Śmierć zabił ją kosą. Kosa była dziwnie srebrna. Śmierć powiedział do grupy

- Chodźcie. Musimy znaleźć Ruffian i WaveXa nim dorwą ich te stwory. Po czym się zmywamy.

Po czym Śmierć wyszedł z tawerny.

---------------------------

Wygląd wilkołaka

http://mitycznepotwory.files.wordpress.com/2011/10/17.jpg

Link do komentarza

Stanął między przyjaciółmi.

- Przepraszam że musieliście czekać - Powiedziałem spokojnie i wyjąłem miecz. - Zaraz ich zlikwiduje. Ariel - Syknąłem.

Miecz powiększył swój rozmiar. Wycelowałem w wilkołaka który stał po środku. Nagle poleciała niszcząca energia w 2 wilkołaki po bokach. Zamachnąłem się na ostatniego wilkołaka.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...