Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

Wait xD lecą 3 różne wydarzenia Wave strzelający bijący wilkołaka ja o bez władnijący go i ty w potyczce sam na sam musimy wybrać historie:P

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Spojrzała na Wave.

Jest twój. Nie lubię zabijać zwierząt nawet jeżeli są groźne. Wole zabijać tych którzy mi grożą a dokładnie próbują mnie zabić *spogląda na Susan*.

Po czym spoglądała na wilkołaka.

Link do komentarza

Patrzyła złotymi ślepiami na wilkołaka. Zaraz popatrzyła na Wevexa. Miała zadrapanie na oku. Za chwilę rzuciła się na wilkołaka. Wbiła kły w jego przednią nogę, po czym ten złapał ją za szyję. Przerazliwy pisk rozległ się na dużą odległość. Wilkołak miażdzył szyję Ruff, która na marne próbowała się uwolnić uderzając ogonem w jego łydkę. Krew lała się z niej.

Link do komentarza

- Jak jestem agresywnie nastawiony to lewe oko zmienia kolor na niebieski.Jedyne co o mnie nie wiesz to to że na mnie nie działa srebro ani promienie słoneczne i znam 2 sposoby leczenia.Wampirem to ja jestem od 12 roku życia.

Powiedziałem nadal się uśmiechając i kładąc się na trawie.(na czymś co przypomina trawę)

Link do komentarza

Myślała chwilę nad tym życzeniem co powiedziała Socks.

*myśli*Mam nadzieję, że przemyśli to co powiedziała.

Po chwili wydała kilka komend i aktywowała silniki.

Ja lecę się przelecieć zaraz wracam.

Po czym się kawałek rozbiegła i odleciała. Kiedy była w powietrzy zaczęła zwiedzać krainę na której się znaleźli, ale nie odlatywała za daleko by się nie zgubić.

~~~~~~~~~~~~~~~~

Wracam jutro nq;P

Link do komentarza

Ależ WaveXie :C.Wystarczyło powiedzieć że wilkołak nie żyje.

Dla Inki : Przed napisaniem wypowiedzi w takich tematach kopiuję to co napisałam i odświeżam stronę.Jeśli trzeba to zmieniam trochę wypowiedź a nawet wszystko piszę od nowa.Pomaga to ci i innym użytkownikom uniknąć takich sytuacji jak ta ^^.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- Co do tego życzenia...nie wiem co sobie zażyczyć!Skoro to odpada to i WaveX nie może się przenieść do czasów Orange bo wtedy też mogą zajść jakieś zmiany.Socks Chaser - Mistrzyni ratowania innych przed wilkołakami!

Socks roześmiała się i spojrzała na wrak limuzyny.

- No to do Nowego Yorku nie pojedziemy.Idziemy dalej!Kierunek - Koniec Podróży!

Link do komentarza

- Powiem ci jedno jeśli wróce do swoich czasów czeka mnie nagła śmierć i zmów wrócę do tej krainy,bo zanim zostałem tutaj zesłany to byłem 10 cm nad ziemią strasznie rozpędzony,czyli czeka na mnie pewna śmierć.

Powiedziałem i uroniłem 1 łzę i znów połorzyłem się a oczy przestały świecić.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...