Skocz do zawartości

Rozmówki tematyczne


Black Hayate

Recommended Posts

Jeśli to aktualne, to mam taką koncepcję, by były prowadzone hmm... rozmowy(?) na temat danego kucyka. Mi najbardziej pasuje koncept kucyków tła, czy wykreowanych przez fandom. Sam się przekonałem, że nie znam wielu z nich, a Ci, co wiedzą o nich więcej, mogą się dowiedziec czegoś nowego, bądź "potwierdzić info". Czyli przykładowo, opis kuca, charakter, ciekawostki, powiązania, utwory itp. Ewentualnie krótka rozmowa z "avatarem" danego kuca na forum. Taki mi koncept wpadł, ale mam spore wątpliwosci co do wypalenia tego projektu, aczkolwiek postanowiłem go tu przedstawić. Chcecie innych pomysłów, to spróbuję wymyslić coś w miarę oryginalnego. Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Też się przyłączę do pomysłów. Hmm :twilight3: Ktoś już chyba to pisał, ale pomysł z pastami, strasznymi historiami itp jest ciekawy. Fajnie byłoby tak w późnych godzinach usłyszeć takie coś. A dalej to np. karaoke, jakieś rozmówki o grach, kuchni, kulturach innych państw, anime itp itd... Rzeczy nie związane z serialem rzecz biorąc. Takie tam moje skromne propozycje, ale czy się uda to nie wiem. Pozdrawiam ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to aktualne, to mam taką koncepcję, by były prowadzone hmm... rozmowy(?) na temat danego kucyka. Mi najbardziej pasuje koncept kucyków tła, czy wykreowanych przez fandom. Sam się przekonałem, że nie znam wielu z nich, a Ci, co wiedzą o nich więcej, mogą się dowiedziec czegoś nowego, bądź "potwierdzić info". Czyli przykładowo, opis kuca, charakter, ciekawostki, powiązania, utwory itp. Ewentualnie krótka rozmowa z "avatarem" danego kuca na forum. Taki mi koncept wpadł, ale mam spore wątpliwosci co do wypalenia tego projektu, aczkolwiek postanowiłem go tu przedstawić. Chcecie innych pomysłów, to spróbuję wymyslić coś w miarę oryginalnego. Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

Nie ma sensu opowiadać o powiązaniach między kucykami drugoplanowymi, w różnych fanfic'ach są różne powiązania. O ile przy Octavii <3 bądź Vinyl/Dj Pon-3 fandom pisze prawie jednogłośnie o tyle z innymi kucami jest już problem problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to całkiem ciekawy pomysł pomówić o kucykach tła, bo sam nie znam zbyt wielu, ale nie wiem na ile takiego materiału starczy. Poza tym karaoke oraz gadanie o nowościach w fandomie/na forum wydaje się ciekawe. Ewentualnie jakieś czytanie albo recenzowanie ficów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu opowiadać o powiązaniach między kucykami drugoplanowymi, w różnych fanfic'ach są różne powiązania. O ile przy Octavii <3 bądź Vinyl/Dj Pon-3 fandom pisze prawie jednogłośnie o tyle z innymi kucami jest już problem problem.

Owszem, ale można podawać z kilku wersji. Ewentualnie hmm... Rozmowy(?), które wersje wydają się najlepsze/ciekawsze. To tylko taki koncept.

Co do następnych pomysłów... Myślałem o podaniu losowego FanFica, wprowadzenie w fabułę i... stop. Niech sobie doczytają :ming: A tak serio, to albo tak (takie krótkie audycje), albo czytanie live jakiś krótkich opowiadań.

Inny koncept to również podawanie ogłoszeń na audycji... Ale to już podchodzi pod "money, money, money...". xD Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

@Dat świetne pomysły, a że ja nie znam sie na kucykowej muzie to miałem podobne. Tylko... Jak wyobrażasz sobie karaoke? Przecież napisów ci nie wyemitują, a karaoke różni się od zwykłych piosenek tym i brakiem wokalu w ścieżce dźwiękowej. Idea zacna, lecz trudna do wykonania. Chyba, że to pracownicy radia mieliby śpiewać a wy byście z nich tylko mieli beke xD Żarty, żarty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...