Skocz do zawartości

Fallout: Equestria.


Adm1RED

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 633
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Pokemona nie masz się czego bać obronię cię objecuję że ci nic się nie stanie.

Powiedziałem do Pokemony.

- Byłem jednym z kucyków które miały "przyjemność" wyjścia na powieszchnię więc znam okolicę, oraz byłem jednym z członków elitarnej grupy snajperów.

Powiedziałem do Eagla.

Link do komentarza

-Ech, Wave, twoj kumpel to jednak pieprzony ignorant - powiedziałem z przekąsem.

I pilnujcie żeby nie brał żadnego Jetu bo mu się przekrzywia we łbie i ma zwidy, przecież ja niedawno co wyszedłem z tej zasranej krypty.

-Tunder, łap H&K MP5 (podaje niebieskogrzywej klaczy pistolet), ja mam swoj blaster, więc możesz go wziąć.

Link do komentarza

-Wezme od Grega bo kazdy potrzebuje pistoletu a ty masz jeden a Greg 2. Wiec wezme od Grega. -Powiedziala Snow do Pokemony. Tunder wziela pistolet od Grega. - Dzieki Greg za pistolet -Powiedziala do Grega Snow. Schowala rewolwer do torby a sama trzymala pistolet od Grega. -Moze wreszcie pojdziemy bo sterczymy tu caly czas i nic nie robimy. - Powiedziala Snow i tak wiedzac, ze nikt ja nikt nie slucha.

Link do komentarza

-Proponuje znaleźć jakieś schronienie na zewnątrz, noc się zbliża, a w nocy wyprują z nas flaki - odpowiedziałem, przeciągając się leniwie.

Do tego przyda nam się punkt 'kontrolny' oraz miejsce gdzie spokojnie można się pożywić.

Spojrzałem na żółtego kuca ze snajperką

-A ty co taki małomówny, Ara, co? Wstydzisz się? - rzekłem stukając go lekko w bok.

Link do komentarza

Eh popsuje wam zabawę ale spoczko.

Proponowałabym większe ogarnięcie się w sprawie postów. Ludzie spam nie samowity. Powinno być ograniczenie do minimum 4 zdań lub więcej. Bo robi się z tego wielki burdel jednozdaniowy.

Co do nie dociągnięć: ( sama nie czytałam tego Fallouta całego tylko tyle ile jest przetłumaczone)

- jabłka ze stajni są BLADO CZERWONE nie KRWISTE !

- Little Macintosh był tylko JEDEN!

- świat jest dla was zbyt miły ;D

- z tego co wiem to nie mógł nikt być z przed wojny, bo byście popadali jak muchy od świeżego promieniowania

Dodaje coś od siebie. Pamiętajcie że robienie z sb super duper bohaterów jest mało kreatywne ;)

Link do komentarza

Eh popsuje wam zabawę ale spoczko.

Proponowałabym większe ogarnięcie się w sprawie postów. Ludzie spam nie samowity. Powinno być ograniczenie do minimum 4 zdań lub więcej. Bo robi się z tego wielki burdel jednozdaniowy.

Co do nie dociągnięć: ( sama nie czytałam tego Fallouta całego tylko tyle ile jest przetłumaczone)

- jabłka ze stajni są BLADO CZERWONE nie KRWISTE !

- Little Macintosh był tylko JEDEN!

- świat jest dla was zbyt miły ;D

- z tego co wiem to nie mógł nikt być z przed wojny, bo byście popadali jak muchy od świeżego promieniowania

Dodaje coś od siebie. Pamiętajcie że robienie z sb super duper bohaterów jest mało kreatywne ;)

a idz pan, przecież to offtop jest

-Little macintosh to nawiązanie do alien blastera z f1, który był też teoretycznie jeden, ale można było go dostać kilka razy xD

-świat nie jest zbyt miły, to dopiero początek

-wojna w falloucie trwała 15 lat, róznie to było, niektore krypty otwierały się po 20 latach (V8), niektore miały sie otworzyć po 100 (V13), więc spokojnie moja postać może być sprzed wojny.

co do super duper, ja zrobilem chyba najslabszą postac, lekaż-cpun, gdyby byl system special to mialby takie staty

S 5

P 7

E 5

C 7

I 10

A 7

L 2

doctor

first aid

speech

i traity skilled oraz chemiozależność

tak więc taka sobie postać

Link do komentarza

- No cóż widzę że narazie jest spokojnie lecz tu nie jest bezpiecznie.

Powiedziałem patrząc jak słońce zachodzi.

- Widdzicie tamtą stajnię na pagórku, ona może nam posłurzyć za schronienie tymczasowe.

Powiedziałem wskazując na drewnianą stajnię.

( Co do tego że mam LM to dlatego że zrobiłem włamanie do muzeum broni, i wprowadzam nową zasadę a mianowicie że posty mniejsze niż 2 zdania to spam. )

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...