Skocz do zawartości

My little plushie


Silma

Recommended Posts

Czyli wszystko się zgadza  :fluttershy4: Jeszcze powiedz gdzie mam przelać pieniądze i zrobię to z samego rana. Szkoda tylko że w tym tygodniu paczka do mnie nie dotrze ale to nic. Dla takiego pluszaka warto poczekać  :giggle:

 

Nurtuje mnie jedno pytanie, jakiego pluszaka masz zamiar uszyć następnym razem? Czy będzie to kucyk? Jeżeli tak to jaki bo ja chętnie bym przygarnął jeszcze jednego. Może to być Rainbow Dash, Applejack albo Rarity  :twiblush:

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napiszę Ci na priv.

 

Edit: Nosz kur.. to ja tu się naprodukowałam nad odpowiedzią, a wszystko mi usunęło... Wredny ten internet :fluttercry2:

Jutro planowo mam dostać polar w kolorze jasnego różu i czarny. W planach mam Octavię, Applejack, małą Cadence i małą Celestię. Chyba zacznę od Octi :fluttershy5:

Edytowano przez Silma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdybyś zaczęła od Applejack :fluttershy4: Ponieważ ją też bardzo bym chciał przygarnąć. Co masz na myśli mówiąc "małą Cadence"? Bo ją też bym chciał. Niestety chyba będę musiał się zdecydować pomiędzy Applejack i Cadence bo pieniążków nie wystarczy  :fluttershy3: Pytanko jeszcze czy Applejack będzie miała swój kapelusz?  :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała Cadence, czyli nie pełnowymiarowa (wyższa od wszystkich kucyków), tylko taka jak Luna z poprzedniej strony, wielkości zwykłego kucyka. Hmm w sumie mogę zacząć od AJ, czemu nie;) Na kapelusz nie mam brązowego materiału... Gdyby gdzieś udało mi się zdobyć kawałek to mogłabym spróbować zrobić:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...