Skocz do zawartości

My little plushie


Silma

Recommended Posts

Witam wszystkich w moim wątku :twilight2:

Chciałam Wam przedstawić moją pierwszą pracę.

img0153mw.jpg

img0154vd.jpg

img0156gz.jpg

Jest to ręcznie szyta Rarity. Trochę się nad nią napracowałam, wcześniej nie miałam do czynienia z szyciem:flutterblush:

Podoba się?:fluttershy4: Zapraszam do komentowania.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zukori
Chociaż ja wychodzę z założenia że grzywy nie powinny być pluszowe tylko albo z futerka' date=' albo z syntetycznych włosów :P [/quote']

polska jest ograniczona i wszystkich kolorów nie znajdziemy :< farbowanie na ciemne kolory ma się..nijak

aczkolwiek też jestem tego zdania tylko..masz pomysł jak z włosia ułożyć fryzurę Rarity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pluszak ma trochę niedoróbek, ale to mój pierwszy i jestem z niego dumna;) Grzywa faktycznie ma inny kolor, ale jak napisała Zukori są rożne ograniczenia. Ja zjeździłam całe miasto wojewódzkie i nigdzie nie mogłam dostać ani fioletowego polaru, ani jakiegokolwiek futerka - NIGDZIE NIE MA FUTERKA! Więc postanowiłam uszyć z tego, co mam.

Teraz na tapecie jest Derpy;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska jest ograniczona i wszystkich kolorów nie znajdziemy :< farbowanie na ciemne kolory ma się..nijak

aczkolwiek też jestem tego zdania tylko..masz pomysł jak z włosia ułożyć fryzurę Rarity?

Farbowanie na ciemno jest ciężkie, ale nie niemożliwe. Wystarczy pokombinować, ale kuce ładnie wyglądają w pastelowych kolorach tak poza tym :P

Akurat Rarity nie robiłabym grzywy z futerka tylko z syntetycznego włosia. Czyli kupuje paczkę włosów z kanekalonu czy jakoś tak (syntetyki na dredy, warkoczyki, dredloki itd), w odpowiednim kolorze (a tego kolorów jest cała paleta normalnie, wystarczy popatrzeć na allegro). Albo jakieś peruki do pocięcią. Po wielu trudach i bitwach stoczonych z przyszywaniem grzywy z włosia (oczywiście najpierw do jakiegoś paska materiału, a potem bezpośrednio do kuca) zajmujemy się jej układaniem. Grzywa na Rarcie hmm.. Zmoczyć (można upaćkać jakimś żelem do włosów, pianką itd), ponawijać na wałki, materiał, pałeczki, rolki po papierze toaletowym (czy cokolwiek innego, byle odpowiedniej wielkości i dało się na to nawijać włosy XD Uwaga nie używać prostownic, lokówek itd, bo kanekalon się topi ). I do wyschnięcia pod lampką czy coś. Lakier do włosów i trochę zabawy we fryzjera XD Daje radę! Tylko nie można tego pluszaka potem tarmosić w kółko, rzucać itd, jeśli się nie chce mu rozwalić tej fryzury XD No chyba, że potem znowu zmoczyć włosy, wyżelować i znów układać~

Po prostu nienawidzę włosów z pluszu i osobiście wolę jak ta grzywa nie jest perfekcyjnym odwzorowaniem grzywy z serialu, ale jest faktycznie grzywą, a nie materiałowym kluchem :P Wiem, że ludzie się często z tym nie zgadzają, ale no, takie jest moje zdanie~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie bawi czesanie pluszaków, więc odpuszczam sobie włosie;) Oczyska drukuję na cienkim filcu w zwykłej domowej drukarce. To trochę ryzykowne, trzeba uważać, żeby nic się nie wkręciło... miałam taką sytuację i mało mi serce nie stanęło, że rozwaliłam sprzęt niezbędny każdemu studentowi :yHRvV:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...