Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] W_objęciach_Chrysalis: Ratunek dla Arctic Wind (by Michalinek)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wyniose się ale tylko z nią - pokazałem na Wind - nie po to przeszedłem taki szmat drogi żeby teraz samemu do domu wrócić. I mówiąc cierpienia miałaś na myśli zadawanie bólu? Tak się składa, że od małego nie czuje bólu. Cały poraniony, we własnej krwi a mnie to nie ruszało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, i tutaj bierze udział moja druga cecha. Zawsze się uśmiecham. Jak będziesz ją torturować na mojej twarzy i tak będzie uśmiech. Jedyną satysfakcją dla ciebie będą jej krzyki, chyba, że straci przytomność. Mimo, iż nawet teraz kazdy normalny kuc miałby wsciekły wyraz twarzy, ja jestem uśmiechnięty. Zadawaj jej ból, a ja mimo wsciekłości i smutku w mojej głowie, na twarzy będę miał uśmiech - powiedziałem do Chrysalis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też mnie nie ruszy. Jak chcesz mnie też w taki kokon wsadź. Proszę bardzo, i tak się uśmiecham. Tak czy siak będę ją kochać. Podmieniec czy nie, kocham ją. Zresztą rasistom nie jestem. Sam kiedyś chciałem być podmieńcem -powiedziałem do Chrysalis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Branoc)

Daj mi chociaż umrzeć razem z nią. Chce tylko tego. Ewentualnie uciec z razem z nią, ale to drugie jest raczej niemożliwe. Jeśli nie umrę teraz popełnie samobójstwo. Proste - powiedziałem w stronę Chrysalis nie zauważając, że szmaragdy mnie puściły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle, coś się stało. Przez okno wpadła jakaś hołota i napadła na Podmieńce.

- Dalej! - krzyknął jakiś kuc. Wszystkie były pegazami, a kilku rozpoznałeś z tego pamiętnego przedstawienia, które miało być ostatnie w życiu Arctic. (to z dzieciństwa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...