Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Wiem coś o tym. Sam teraz mam 8 samic przy sobie, ale je szanuje i traktuje jak rodzinę, a nie jako rzeczy. Wiem, że masz smoczy instynkt ale tyranią nie zyska się sojuszników. Jedynie wrogów. Spójrz na mnie. Obecnie władam najpotężniejszym państwem na świecie, inne narody szanują mnie, a osiągnąłem robiąc to tak jak ci mówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A pokonała cię mała grupka smoków. Każda tyrania upada, prędzej czy później. Nie nienawidzę cię, próbuje tylko cię zrozumieć. Wszystkie źródła mówiły, że ty się oświadczyłeś Twi... ale ona odrzuciła zaloty, więc ją porwałeś. Mam to że zmoczej natury, że jestem nazbyt ostrożny. Prawda, szanuje inne państwa, ale to nie oznacza, że nie zawacham się ostrzelać ich z orbity planety. Poniekąd jestem twoim synem... i wychodzi na to, że mam sporo cech po tobie. Spójrz sobie na Erę Nowego Porządku. Ja rządziłem i terror był większy niż jaki dotąd.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Z popiołu powstało, w popiół si€ obróci... Nic nie trwa wiecznie... Kto stworzył, ten zniszczy... Przekaż Lunie pozdrowienia... - powiedział i połączenie się zerwało.

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chwytam go w pysk i lecę BARDZO POWOLI do domu. Muszę uważać, by go nie zgubić. Zmarnowałem na ten zwój ponad 90% swojej energii i wtedy długo chorowałem. Straciłem też z 4 miesiące na produkcje go. Nie pozwolę by coś się stało. Skoro jak bym wyleciał stąd jak jest 12... to dolecę około 19

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym poklju, Gdzie Drago gapił się na małe koło z torów, teraz cała podłoga była zajęta przez różne stacje, tory i małe figurki pasażerów. Drago ganiał za pociągiem, wsadzałi wysadzał figurki. Jego pokój do małych nie należy. A klacze zbiegają ze schodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...