Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Obejmuje ją nieobecny i przyciskam ją do siebie. Staram się nie płakać przy niej, ale to bardzo trudne... nie... nie wiem co... zaraz. Jedna osoba mi mówiła, że niektóre chorob nie można wyleczyć maszyną. Więc Teleportuje się do niej... mojej matki. Nie ważne, że śpi czy robi TO z moim ojcem... ważna jest moja córka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papillon podeszła do was. Trąciła nosem czoło Deli.

- Zimno... - jęknęła Delicate. Papillon otworzyła drzwi i coś powiedziała strażnikowi. Crystalianin odleciał jako motyl niczym Brute w Amnesii za graczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie powinna. W najgorszym wypadku zawiśnie między życiem a śmiercią. W najlepszym uda nam się wzmocnić Aurę, by wyzdrowiała. W średnim wzmocnimy jej Aurę czasowo. Wtedy trzeba będzie powtarzać to co jakiś czas - powiedziała. Mała jęknęła i wyciągnęła kopytko w stronę twojej twarzy. Taka krucha i delikatna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szok again. Po paro kladkach schodowych w podziemiach weszliście do ogromnej jaskini. Było tam mnóstwo roślin w donicach, na ścianach też. Wszędzie. Na paru linkach w środku zawieszona była platforma z kryształu. A na niej kamienny stół o kształcie okręgu z półkolistymi otworami w pobliżu brzegów. Równiutko wyryte. Do tej pory nie miałeś o tym pojęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...