Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Całuje ją w czółko i idę po leki dla niej. Biorę to co potrzebne, bo też znam się na medycynie... bo w końcu przez jakiś czas byłem medykiem, Capo był medykiem, ale musiałem się nauczyć, bo Mily nie chciała być dotykana przez Capo. Po przyniesieniu Leków, biorę którąś z żon, albo dwie i idziemy do Lost Hills. Trzeba zabrać Rarity która jest już pewnie wybudzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to... że ma ona piersi na mojej głowie... jeden opada... dmucham by stąd poszedł... nie, przylepił się do twarzy. - Mi też piło cię widzieć - odwzajemniam przytulenie i po dłuższej chwili... bo mnie nie póści, a ona ma siłę Lucy, wychodzę z jej objęć. - To jest Lucy i Luna... o Lucy ci mówiłem.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk tłuczonego szkła. Czyli ja podałem do wypicia, Wydzieline królowej Z TEGO MIEJSCA, z dodatkiem cukru, jabłek i cytryny? Cholera jasna.

- Eeee... dziękuje raz jeszcze. Słuchaj, mówiłem ci o Lamarze, potrzebuje znaleźć dla niego parę tabletek, bo się źle poczuł. Cały czas siedzi w kojcu i wszystko ignoruje. A bawię się z nim regularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...