Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Uśmiecham się i odwzajemniam uścisk. - W końcu ci Galax powiedział o różowym polu... więc mogłaś się domyślić, skarbie. I teraz jedna z naszych tradycji. Co jakiś czas robimy konfę, i robimy to co dzisiaj jak cię leczyłem. A skoro tak cierpiałaś podczas tego Beta Nimfo... to będziesz pierwsza. Jaki poziom, Ostry czy łagodny? - spytałem się. Zawsze cza się pytać damy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc u luny dzisiaj ostro będzie, jak się zgodzi. Więc dla reszty spawnuje macki. Dzisiaj wyjątkowo zajmę Rarity. Więc na ostro, więc wie, że Bólu trochę będzie. Idę za nią i przyciskam ją do ziemi i powiększam swoje Wartości Retoryczne... następnie z Impetem wkładam w klacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc od razu przechodzę do energicznych posuwów, niekiedy bijąc ją po pośladkach...Ostry seks... to była moja nauczycielka. W większości czasu na mnie to stosowała, więc wiem jak to wygląda. Dzisiaj się nią zajmę, jutro obiecuje, że będzie też konfa, gdzie pozostałymi się zajmę. Niech tamte macki przystosowują się do woli Klaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostry seks... Capo o tym nie wiedział, więc robił łagodny, czyli z grą wstępną. Ja staram się, by moje klacze były szczęśliwe... więc spawnuje jeszcze macki które mają wejść jej do ust. Drugi członek wsadzam do drugiego otworu i powiększam oba, wciąż energicznie przyśpieszam. Jak będzie wylew, to tak jak przy leczeniu, ignoruje i dalej, by płyny były w niej i na niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...