Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Po kilku minutach milczącego marszu doszliście do zamku. Stały przed nim dwa pegazy podobne do tych, które ciągnęły rydwan. Obok nich stała szara klacz jednorożca.

- Dobrze, pojedynczo. Najpierw ty. - pokazała cię piórem, które lewitowało przed nią, otoczone zielonkawą aurą, taką samą, która otaczała jej róg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy je otworzyłeś, zostałeś przytłoczony ogromem sali. W szybach były witraże przedstawiające coś na rodzaj historii. Na drugim końcu pomieszczenia stały dwa trony: złoty i czarny. Na złotym siedział duży, biały kucyk o kolorowej, rozwianej grzywie. Jego grzbiet zdobiły skrzydła, a czoło róg. Na drugim tronie siedział mniejszy, granatowy kucyk o grzywie podobnej do rozgwieżdżonej nocy. Również z rogiem i skrzydłami. Oba miały tiary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jestem żołnierzem US Marines, walczyliśmy z organizacją terrorystyczną PRL w Iraku w prowincji As-Sulajmanijja. Po pewnym czasie walki, dostaliśmy rozkaz wspomóc oddział Szajbus 1-3 i ewakuować rannego. Udało nam się go wynieść w jednym kawałku, i doprowadzić do HQ, jakieś półgodziny później mieliśmy wyruszyć, lecz rozpętało się trzęsienie ziemi, i straciłem przytomność. Obudziłem się z oddziałem w jaskini, wyszliśmy i zobaczyliśmy chodzące w te i wewte kuce. Ruszyliśmy naprzód, potem spotkaliśmy błękitnego ku... pegaza o tęczowej grzywie, i nas tutaj przyprowadził. Jakieś pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie tym tonem! - krzyknęła Luna i kopytem utworzyła pęknięcie w posadzce.

- Spokojnie, siostro. Chyba wiem, co mogło spowodować to trzęsienie ziemi i przeniesienie was tu. - Celestia wstała z tronu. Była o głowę od ciebie wyższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...