Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Poprawka. Drużyna o to prosiła. Nie wiedzieliśmy że to zwabi ludzką armię. Dobra koniec, rozszarpać możemy się po zakończeniu oblężenia. Po za tym po zakończeniu wojny, odchodzę stąd, daleko stąd i już mnie nie zobaczycie - powiedziałem po czym poszedłem po swój sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle poczułeś się dziwnie. Bałeś się. Tej. Istoty. Bałeś się Chrysalis. Zobaczyłeś delikatną zieloną aurę otaczającą jej poskręcany róg.

- Przestań! - wrzasnęła Cadence i wypuściła w powietrze kilka małych serduszek, które uderzyły Chrysalis i posłały ją na drugą stronę sali, gdzie powoli wstawała z podłogi. Już się jej nie bałeś. Ghost też się otrząsnął z odrętwienia i podszedł do ciebie. Dopiero po chwili zdałeś sobie sprawę, że kucasz na podłodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To jest powód, dla jakiego nie powinniśmy być z nią - wycedziła przez zaciśnięte zęby Cadence. Chrysalis już wstała z podłogi. Już nie miała tej pogardliwej miny. Wyglądała raczej na mocno zdenerwowaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Niestety, ale ona już takie coś miała. Kilka razy - wycedziła przez zaciśnięte zęby księżniczka.

- To co robimy? Przyda nam się jej pomoc, a ochrona ją przepuściła, co znaczy, że nie ma złych zamiarów - wtrąciła AJ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...