Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Idę do Restaruaci i wystawiam tablice że znów otwieramy. Potem wysyłam SMS do Spika, że o 8 powinni już być pod moim domem, wtedy razem z nimi, ja Rarity i Lucy przejdziemy do Restauracji. Wysyłam im opis Personelu.

Ja = Szef Kuchni

Lucy = Kelnerka

Rarity = Kelnerka

Bolt = Kucharz

Spike N\A (największe role na kucharza, albo szefa sali)

Daisy = N\A (Ma do wyboru, Kelnerka, Sekretarka, albo dbać o spis towarów w magazynie)

Ghost = Kasier

Capo = Szef sali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wstaję delikatnie i się szykuje do pracy, apotem czekam, aż reszta pracowników wstanie. Na kolacji informowałem Bolta,Lucy i Rarity. i przedzwoniłem następnie do Capo i Ghosta, który się już lepiej rzekomo czuje. Szkoda, że nie będzie Cloudi, Visa i Gildy... ale oni już nie są pod moją komendą... i nie mają tu prawa pracować... co rzekomo lubili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł się pochwalić Capo, że znasz upodobania Rarci w TYCH sprawach. W końcu wszyscy wstali i zaczęli sobie robić śniadanie. Ghost się już lepiej czuje. Już nie kicha co chwilę i nie jojczy, że mu za gorąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze. Rarity... Dostawałem na ciebie ostatnio pochwały przed zamknięciem. Była według opinii klientów była najlepsza... Więc będzie premia 500 bitów jednorazowo. Capo... U ciebie przeciwieństwo. Dostaje same skargi, że nie robisz nic poza wykrywaniem klientek... I niekiedy kelnerek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...