Skocz do zawartości

Zapytaj Spitfire


Kirara

Recommended Posts

  • 3 months later...

1. Od jak dawna trenujesz kucyki do Wonderboltsów?

2. Kim byli wcześniejsi kapitanowie WB?

3. Jak zostałaś szefową Akademii?

4. Czy macie w planach założenie takiej samej Akademii, tyle że dla ziemskich kucyków i jednorożców?

5. Gdybyś MUSIAŁA odejść,to kto by Cię zastąpił?

6. Kogo z wszystkich kandydatów do Akademii cenisz najbardziej?

7. Czy Soarina i Fleetfoot też trenowałaś?

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Hej Spitfire, mam pytania.

1) według mnie dobrze, że w akademi wonderbolts dali ci dziewczyński głos. Chociaż powinni dać ci od razu dziewczyński głos, czy coś zrobisz Hasbro za to ?

2) Co sądzisz o swataniu cię z Soarinem ?

3) a to tak na pożegnanie, dasz mi autograf ? *wyciąga plakat z Wonderbolts*

4) a dasz huga ?

Pa

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witaj Spitfire. Oto pytania:

1. Co by się stało gdyby okazało się, że jeden pegaz z WB ma lęk wysokości i cały czas udawał, że nie ma? Co byś zrobiła?

2. Czy jakiś pegaz mógłby przekroczyć prędkość dźwięku? 3. Czy jeśli by to zrobił przyjełabyś go do WB?

4. Dlaczego (tak albo nie. Zależy od odpowiedzi na poprzednie pytanie)?

5. Co trzeba zrobić, aby wstąpić do Akademii Wonderbolts?

I to tyle. Do zobaczenia!

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Cześć Spitfire! Nazywam się Aaron i jestem Alicornem. Nie księciem ale zwykłym kucykiem z Manehattanu, i mam do Cb kilka pytań.

 

1. Kto zapoczątkował Wonderbolts i kto był pierwszym teamem?

2. Rainbow Dash jest jedynym pegazem w Ponyville, Scootaloo jest jej przybraną siostrą i ma problemy z nauką latania. W przyszłości to chciałbym Cię prosić, żebyś ją zapisała natychmiast do Akademii. Zrobiłabyś to?

3. Ile macie fanów i jakie korzyści z tego czerpiecie?

4. Podczas Gal GrandGalopu to urządzacie akrobatyczne pokazy dla wyjątkowych osób i dlaczego?  

Link do komentarza

Witaj Spitfire!  

Pozwól, że zadam ci kilka pytań  

 

- Lubisz szopy pracze? 

- Co najczęściej jesz na śniadanie? 

- Tak na prawdę to latasz szybciej czy wolniej niż Rainbow i jesteś zazdrosna? 

- Jak myślisz, dobrze postąpiłaś, że wywaliłaś Lightning Dust z WB? 

- Skąd taka płonąca grzywa? 

- Twój cutie mark to jakie w końcu? Bo fani mówią jedni tak, drudzy inaczej.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

WItam Spitfire.

Przyznam, że dość dziwnie się czuję gdyż nigdy nie bawiłem się w zadawanie pytań ale warto spróbować.

- Czy jesteście formacją czysto akrobatyczną, czy w razie nagłego przypadku można Was liczyć jako Siły Powietrzne?

- Gdybyście mieli możliwość wypróbowania nowoczesnego sprzętu nie pochodzącego z Equestrii, spróbowalibyście czegoś nowego czy raczej pozostali wierni tradycji? Jesteś najwyższa rangą więc taka decyzja zależałaby od Ciebie.

cloudsdale_aerial_team_by_ruhisu-d73mx6a

samolotOK.png

- Nie chcę być niegrzeczny ale wtedy z szalejącym Spikiem nie za bardzo sobie poradziliście. Czy byłabyś zainteresowania propozycją dodatkowego szkolenia typu "Combat"? Mam na myśli polowania i pogoń za celem, operowanie na niskim pułapie itp. Nowe formacje, szkolenia taktyczne mogłyby się przydać zarówno na pokazach lotniczych.

- Kolejne Pytanie odnoście samolotów. Jakbyś zareagowała gdybyś zobaczyła ogiera, który nie potrafi sam z siebie latać ze względu na dajmy na to wrodzoną niedyspozycję, jednak wykazuje wielką chęć i inicjatywę aby latać co umożliwia mu posiadanie odpowiedniego sprzętu i umiejętności pilotażu. Czy to dobry materiał na Wonderbolt i co myślisz o takich osobnikach?

- "Musisz każdemu rozpowiadać, że mam kalekie skrzydło od dziecka i jedyny w Equestrii odrzutowiec?! I nie baw się w Randkę w Ciemno!"

Przepraszam za kolegę Brave Winga.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
  • 3 months later...

Witaj Kapitanko Najwspanialszych Lotników, Władców Nieba i Skarby Ziemi, Spitfire z Wonderbolts!

Czy jest jakiś inny sposób do dostania się do Wonderbolts, niż Akademia?

Miałaś w życiu jakieś potężne akrobacje czy wyczyny?

Umm... Jeśli można, jescze jedna, drobna rzecz... Hug?

Link do komentarza
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...