Skocz do zawartości

Polski serwer tematyczny, diamondcraft.pl


Aziz

Recommended Posts

Uff. dzięki za info i jeszcze raz...

dzię-ku-ję-my (też to pamiętacie z przedszkola?)

Pa-mię-ta-my.

edit Down. w sumie to my też ale już nie dziękujemy. Uprzejmość słowa "dziękuje" umarła w gimnazjum. Teraz już nikt za nic 'masowo' nie dziękuje, wszyscy tylko żądają i oczekują czegoś. :P

Link do komentarza

Więc tak. Jako, że sprzeciwiam się piractwu dobrych gier (chociaż sam pobieram jeśli jestem nie przy kasie, ale potem kupuje) to przyznam, że muszę wejść na serwa. I z tego co wiem premium są bardziej ogarnięte, bo nie można zmienić nicku i Perm ban :)

Link do komentarza

No i co... News pojawił się w Niedzielnych, i bardzo się cieszę. Oczywiście, znalazł się taki pUch4cz, który krótko mówiąc po nas pojechał. Za to, że nie tolerujemy wulgaryzmów. *dunno* Anyway, liczę że podobnych wpadek nie będzie, bo, co jest oczywiste, zależy nam na graczach. Dodam że pracujemy nad magią jednorożców i możliwościami kuców ziemnych. I jeszcze coś, aktualnie nie akceptujemy pegazów, do czasu aż sytuacja się wyrówna (aktualnie mamy 12 pegazów i po 6 jednorożców i ziemnych) Pozdrawiam i zapraszam. Hoof.

Link do komentarza
  • 5 months later...

A jeśli pobrałam Minecraft 1.3.1 z Komputer Świat'u to mam pirata czy nie?

Jeżeli masz konto na minecraft.net i przy uruchamianiu mc podajesz dane to nie jest to pirat

Jeśli przy włączaniu gry wklepujesz tylko nick to masz pirata

Proponuje patrzeć kiedy był napisany ostatni post,6 miesięcy chyba się zalicza pod odkop...

Link do komentarza
  • 10 months later...

witojcie!

Jako jeden z przedstawicieli niewielkiego forum diamondcraft.pl, mam przyjemność zaprosić wszystkich na świeżutki serwer w tematyce MLP. 100 slotów, wielka, dobrze odwzorowana mapa Equestrii gwarantuje dobrą zabawę.

Więcej info tutaj: http://diamondcraft.pl/bronycraft-startuje.html#more-262 i na forum. Bronies, liczymy na was!

Brohoof!

niemoge wejść piszeże wstemp wzbroniony

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...