Skocz do zawartości

Akademia Wonderbolts - Zadania - Grupa II


Kirara

Recommended Posts

Oto temat, w którym grupa II Akademii będzie razem wykonywała zadanie. Temat do waszej komunikacji wewnętrznej, byście się połapali kto jest kim i nie przeszkadzali sobie wzajemnie w głównym temacie sesyjnym.

***

- A oto i wasze zadanie. Każda z drużyn ma zebrać te chmury w taki sposób, by wywołać ulewę i burzę z piorunami. Jest to dość skomplikowana czynność… zauważcie, że niektóre z chmur już teraz zaczynają się skraplać, inne połyskują nagromadzoną weń elektrycznością, a inne są po prostu łącznikiem między tymi, co się skraplają, a tymi co będą tworzyć wyładowania elektryczne. Wy macie je pozbijać w taki sposób, by deszcz padał równomiernie, a burza nie była zbyt dotkliwa – Spitfire mówiła cicho, spokojnie i rzeczowo… lecz wy słyszeliście ją idealnie. Charyzma od niej bijąca po prostu kazała wam się uciszyć i spijać każde słowo z jej ust. – Wygra ta drużyna, która szybciej osiągnie taki efekt, jak założyłam i nie będzie miała zbyt wielu porażonych prądem rekrutów.

Link do komentarza

- Dobra, burza mózgów. Ja to widzę tak: potraktujemy chmura jako sześciany. Burzowy będzie w centrum (w środku), na dole dajemy fragment deszczowy, na górze przewodnik chmurowy. Po lewym i prawym boku od dolnego deszczowego dajemy churowe, a po lewym i prawym boku od górnego dajemy deszczowe. Wszyscy zrozumieli? -

Link do komentarza

- Część burzowa jest najtrudniejsza, jednak jest jej najmniej, bo to stosunek 1:3 w stosunku do pozostałych części. Tu liczy się też ilość. Burzowych jest najmniej. I najmniej osób będzie miało okazję zostać porażonym, co kapitan mówiła, że też będzie oceniane. Radziłbym oddelegować takie ilości osób: 1 do burzowych, możesz to być ty Amber, 2 do zwykłych i 3 do deszczowych. Pasuje?

Link do komentarza

Podeszła do swojej grupy.

- Dobrze mówisz, RedSky. Mam już plan: Amber do burzowych, Highsky Champion, ja i Speed Flame do deszczowych, a Luc i Snow Tunder do zwykłych. Dobrze, wszyscy na swoje miejsca! - Powiedziała klaskając w kopytka i ustawiając się na miejscu deszczowego. Zaczęła czekać na moment, kiedy miała się ruszyć. Sekunda za sekundą... Wszystko wydawało jej się takie wolne, gdy zobaczyła, że I drużyna jeszcze się nie naradziła. Odetchnęła z ulgą, machając skrzydłami.

(Em, chyba mogę mieć taki kolorek? Jeśli nie, szybko go usunę.)

Link do komentarza

Tak jest!, Deszcz to moja specjalność! - Odpowiedziała do kapitana.

Spokojnie, damy sobie radę drużyno! Wygląda na to, że jesteśmy drużyną bardziej zorganizowaną! - krzyknęła do drużyny.

YEAH! Postaramy się wygrać!

- Powiedziała zachęcająco do drużyny, z szerokim uśmiechem i zleciała w dół.

Link do komentarza

Przejrzałem temat drużyny przeciwnej i jeszcze nie mają pomysłu jak to zrobić. My już zaczynamy. Spoko, ale jeszcze trzeba to zrobić. Pogratulujemy sobie gdy już skończymy, dobra? Na razie to zróbmy.


- Nie widzę pytań więc zaczynamy. Już lecę do deszczowych, kapitan - Highsky wzbił się w powietrze i zaczął układać chmury według planu.

Link do komentarza

- Jasne! Highsky, Speed, robimy deszcz! Ty, Amber, rób burze. Świetnie! Wygramy na pewno! Snow! Luc! Układajcie te chmury, bo zaraz nam kogoś porażą! - Krzyczała pełna dumy i zachwytu ze swojej drużyny, robiąc w między czasie deszcz.

(Może grupa I jest szybsza, ale mamy więcej pomysłów!)

Link do komentarza

(Może grupa I jest szybsza, ale mamy więcej pomysłów!)

Jest wolniejsza, jeszcze nawet nie zaczęli, nie mają żadnych pomysłów.


Highsky robi to co poleciła kapitan. Chmurki zaczynają się układać według planu. Wszystko wydaje się być spoko.


Jak już skończymy to mamy czekać na post Kirary, tak?

Link do komentarza

Speed zaraz zabrała się do deszczowych chmur, razem z Highsky, i z Wishing dobrze współpracowały, wyznaczały razem następne cele i pomagały sobie wzajemnie.

Na razie wszystko idzie nam dobrze! O High, Wish - kolejne zbiorowisko chmur! Lećmy i zróbmy z nimi to co trzeba!

Po czym rozdzieliły się i zaczęły pracować samodzielnie.

Speed leciała precyzyjnie, nie popełniając poprzedniego błędu.

Yeah! Dalej drużyno!

O kolejna chmura, zrobię z nią to co trzeba!

.. Jeszcze zostało kilka zbiorowisk chmur.. Do dzieła!

Link do komentarza

Jest wolniejsza' date=' jeszcze nawet nie zaczęli, nie mają żadnych pomysłów.

Tak, ale szybsi w lataniu. Ich ''kapitan'' był pierwszy na mecie.


Zaczęła robić deszcz za deszczem. Na jej pyszczku zagościł uśmiech.

- Oh yea! Speed, uważaj na tamtą chmurę z błyskawicami! Leci na ciebie! I Amber, wiem, że się nie poparzysz, ale spróbuj się też nie zmoknąć! Może Spitfire też to będzie wliczała!

Link do komentarza

Spitfire przyglądała się uważnie poczynaniom rekrutów i notowała wszystkie swoje spostrzeżenia na temat pracy grupy, organizacji i wyników, które zdołali osiągnąć w określonym czasie.

Kiwała co jakiś czas głową, a okulary które miała na nosie błyszczały lekko w słońcu.

Link do komentarza

Speed skończyła.. Wykonała zadanie szybko, ale uważnie i ostrożnie.

Ale było super! Świetne zadanie! Więcej takich! Ciekawe kto wygrał, mam nadzieję, że wygraliśmy, ale to już zostawię Spitfire^^

Stanęła obok Amber i czekała na resztę zawodników z drużyny, którzy już prawie kończyli.

Link do komentarza

-Az sie w glowie kreci od tych chmur ale dobra juz skaczylam. -Powiedzilam sama do siebie. Stanelam obok Amber, Speed i innych, ktorzy juz skonczyli. -Dobrze nam idzie ciekawe kto wygra. Ja mysle, ze my bo jestesmy dobrze zooraganizowani. A wy jak myslcie jaka druzyna wygra? -Powiedzialam do Speed i do Amber.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...