Skocz do zawartości

Tęcza ponad wszystko [Z][Romans][Random][Crossover]


Co sądzisz o moim pierwszym FF?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o moim pierwszym FF?

    • Zawalisty! Pisz więcej albo przyjdę i zmuszę Cie do pisania!!!
    • Dobry ale jest w nim masa błędów...
    • Może być ale nie chce czytać tego badziewia
    • Haha weź to spal człowieku!!!


Recommended Posts

Gość Anekito

Chodzi mi o to, że czytałem wiele opowiadań zaczynających się stosunkowo podobnie. Nie mam o to żalu czy jakichś pretensji, przeciwnie, cieszę się, że powstaje coś nowego. Wystarczy dobry korektor i kilka opisów i jest świetnie. Nie robię wyrzutów, jedynie chcę doradzić, by FF był jeszcze lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż opinia jest jak du... każdy ma swoją :efWiK: Chcę abyście też pomogli usprawnić ten ff ale przewiduję że będzie tylko 7-9 rozdziałów. Czekam właśnie na Wava aż zacznie albo mi pomagać przy III rozdziale albo pomoże uff... usprawnić rozdział II. Na prawdę jak byście widzieli ile błędów tam jest :ming: monitor byście wyrzucili :celgiggle:

Jako, że komuś mogło to "coś" się spodobać proszę o pomoc w korekcie rozdziału II. Kto chętny proszę o kontakt na PW! :rd9: (Wave mnie zabije :rdderp: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozdział będzie za ok. 15 min więc proszę o wzięcie tabletek na ból głowy i czegoś do rzucania o ścianę :twiblush2:


Oto rozdział II. Powiedzcie czy nie są za długie? Oraz czy nie chcecie w nich więcej akcji i chyba jestem kobietą :rainderp: bo u mnie 15 min to godzinka :ming: Mam nadzieje że się spodoba :twiblush2: Potrzebuję korektora na termin nieokreślony by sprawdził rozdział III ktoś chętny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział bardzo dobry. Opcja z przestraszeniem Angela mi się spodobała :rd8:

Uwag szczególnych nie mam, tylko pytanie... Bohater będzie może słuchał Sabatonu? :D Bo ciekaw jestem, czy innym kucykom by się to spodobało. Mogłaby wyjść zabawna sytuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorien to ma być wytłumaczone w III i jeśli zabraknie miejsca w IV rozdziale gdyż ponieważ dla tego że ja tak dziwnie to napisałem :qKFPC:


Wiem BRO mógł bym nawet na 40 rozdziałów ale na serio ten ff jest troszkę wadliwy

I jest nawet pomysł na jeszcze lepszy ff więc ten szybko (albo może i nie..?) skończę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko zabił ... :rainrage:


Tszz... Ogłoszenie parafialne : Mam do sprzeda... Ups.. nie zamierzam długo ciągnąć tego ff więc od was zależy czy chcecie aby był dłuższy z ciekawszą mroczniejszą fabułą napiszcie mi bo właśnie w IV rozdziale okaże się czy pociągnę to dalej lub zostanę przy pierwotnej wersji. Jeśli będzie przynajmniej 10 głosów aby wydłużyć to opowiadanie to zaprawdę zastanowię się nad dłuższą kontynuacją tego ff. Piszę dla was więc decydujcie :rd5: Niech chaos będzie z wami! :discord:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...