Skocz do zawartości

Tęcza ponad wszystko [Z][Romans][Random][Crossover]


Co sądzisz o moim pierwszym FF?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o moim pierwszym FF?

    • Zawalisty! Pisz więcej albo przyjdę i zmuszę Cie do pisania!!!
    • Dobry ale jest w nim masa błędów...
    • Może być ale nie chce czytać tego badziewia
    • Haha weź to spal człowieku!!!


Recommended Posts

Mhm jeszcze sądzę że może coś dopiszę.... Dobra ;) jeśli się zgadzacie możecie nawet we 2 będzie szybciej i przyjemniej ;) aha proszę zgadać się na PW i ja opiszę co i jak Rozdział III będzie dziś ... (mam nadzieję..)

Wyniki ankiety zamurowały mnie.. Cóż skoro uważacie, że jest taki zawalisty.. Napiszę tak dużo jak mi się uda i rozciągnę akcję. (ale nie tak żeby nie dało się tego czytać) Jeśli Wave zechce dokończyć ostatni dialog rozdział powinien pojawić się koło godziny 19 - 20. Dzięki, że doceniacie mój ff :rdhug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże...

No cudowne, cudowne. *.*

Pisz dalej :>

No po prostu super!

Owszem, są niedociągnięcia.

Ale prawie wszystkie nie wpadają mi aż tak bardzo w oko, tylko to 'q'.

No to trochę wkurza. Bynajmniej mnie.

Dobrze Ci idzie z przewidywaniem co dana postać by powiedziała, lecz...

Co ja tam wiem? Nie znam się. Ty z całą pewnością znasz się lepiej ode mnie ^_^

Ogólnie, ocena : 9/10.

Super. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tszzz... Ogłoszenie parafialne : Dziś jest dzień mo ... Sorki nie ta przemowa.. Wcześniej było godzinne późnienie więc teraz będzie troche szybciej. Rozdział III jest troszkę dłuższy i ciekawszy?:rd6: Ale ja nie wiem wy musicie zdecydować :rd5: Rozdział wydarty z rąk korektorów jest jeszcze ciepły. Dziękuje za pomoc :

Raveler

Zapraszam do lektury oraz czekam na wasze opinie!! Tszzz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jako że mój jeden korektor (nie powiem kto ale ten na samym dole) powiedział że nie jest za dobry III rozdział... Uznałem że to koniec dziękuje za uwage

Poddałeś się po małej krytyce? Wiem, że ciężko znieść krytykę (a jeszcze ciężej nieuzasadnioną, będącą na pograniczu hejtu), ja sam nie zraziłem się do tworzenia filmików z machinimy gothicowej, nawet po fali hejterów, po prostu kręciłem (i nadal kręcę - choć ze względu na wejście do fandomu MLP:FIM zaniedbuję trochę machinimę) dla własnej satysfakcji a nie dla trafienia w gust publiki, i Tobie też to radzę, pisz dla własnej przyjemności a nie by dogodzić publice, swoją drogą mi się podoba to opowiadanie, nie ma takiego fica, który mi się nie podobał... No, prawie nie ma takiego fica, który mi się nie podobał, gdyż Sweet Apple Massacre mi się totalnie nie podobał, ze względu na to o czym jest owy fic.

EDIT1: Niezły kawał nam wykręciłeś niczym jak Pinkie Pie, ale moja rada mimo to nadal jest aktualna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MasterBezi przyjemnie mi się piszę nawet z krytyką wiem czego unikać i zdobywam doświadczenie do czegoś znacznie większego... ;>

Wiadomo, szczera i uzasadniona krytyka wskazuje gdzie są błędy... Ale powiedziałem wcześniej też o tym, że pseudo-krytyka granicząca z hejtem to nic nie daje :)

A zamiast sobie jaja robić to może zajmiesz się pisaniem kolejnego rozdziału?

Z pewnością pisze, ale też nie poganiajmy go do następnych rozdziałów, pisanie wymaga weny twórczej i wolnego czasu... Bo jak ma na przykład stertę ważnych spraw to nie rzuci wszystkiego by siąść do fika :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...